Kaip sumažinti išlaidas odontologui?


0

Odontologinio gydymo išlaidos gali pasirodyti pakankamai didelės. Ir ypač nemalonu, kai šios išlaidos iškyla nenumatytai. Pavyzdžiui, jūs atėjote pas odontologą su nedideliu skausmu ir manote, kad reikia tik pakeisti plombą, o rentgenas parodė, kad pas jus uždegimas ir būtina valyti kanalus. O gal net šalinti dantį ir dėti implantą…
Keletą rekomendacijų, kurios padės jums išvengti tokių nenumatytų siurprizų ir minimalizuoti išlaidas odontologo paslaugoms.
– Pats paprasčiausias ir visiems nuo vaikystės žinomas būdas sumažinti vizitus pas odontologą-tai reguliarus dantų ir burnos ertmės valymas.
Tai reikia daryti du kartus dienoje: ryte iki pusryčių ir vakare po paskutinio valgymo. Valyti būtina kruopščiai,3 min bėgyje. Atlikti judesius šepetėliu horizontaliai, vertikaliai(kad išvalytumėte maisto likučius tarp dantų), ir sukamaisiais judesiais, kaip iš išorės, taip ir iš vidinės pusės. Po valymo ertmę rekomenduojama skalauti filtruotu arba virintu vandeniu. Valyti dažniau nei du kartus stomatologai nerekomenduoja-galima pakenkti emaliui ir dantenoms.

Burnos sveikata Reguliarus dantų valymas

Burnos sveikata. Reguliarus dantų valymas

– Odontologai primygtinai rekomenduoja valgyti mažiau saldumynų, ypač turinčių cukraus.
Kodėl ?! Tyrimų rezultatuose paaiškėjo, kad cukrus ardo dantis iš vidaus. Baltas rafinuotas cukrus ir visi jo turintys produktai ištraukia iš dantų audinio būtiną kalcį.
Kodėl tai vyksta? Cukraus virškinimui organizmui reikalingas kalcis ir B grupės vitaminai. Ir kur organizmas gali jų paimti? Žinoma, iš dantų. Prarasdami kalcį, dantys palaipsniui yra. Atsižvelgiant į tai, kiek daug mes valgome rafinuotų ir saldžių produktų ir kaip mažai vartojame tų produktų, kurie teikia mums kalcį, dantys paprasčiausiai nespėja atsinaujinti. Iš čia-ėduonis ir kitos dantų problemos.
– Kartą per pusę metų lankykitės pas odontologą patikrinimui
Tai padės aptikti problemas ankstyvose stadijose ir pašalinti jas lengviau ir pigiau. Pavyzdžiui, ėduonies ertmės, pastebėtos ir užpildytos ankstyvose stadijose, pilnai nepažeis danties. O jei nekreipti į jas dėmesio, tai skausminga infekcija gali pasiekti šaknį, kas pareikalaus skausmingom ir brangiai kainuojančio gydymo. Reguliari profilaktika paprasčiausiai būtina, be to, kai kuriose klinikose tam sukurtos maksimaliai komfortiškos sąlygos.
– Suraskite artimiausią odontologijos mokyklą ir užsiregistruokite kaip savanoris studentų praktikai.
Jūs galite gauti ženklias nuolaidas gydymui. Kadangi gydymas bus atliekamas stebint dėstytojui, jūs gausite aukšto lygio gydymą, tačiau už žemą kainą. Kartais gydymas atliekamas nemokamai.
– Taupymas implantams. Implantai-pakankamai brangi odontologo procedūra, bet galima sutaupyti ir čia, vietoj jų padarius tiltus. Tai laikinas problemos sprendimas, bet tiltas gali laikytis daug metų. Per tą laiką galima sutaupyti lėšų implanto įdėjimui.
– Ieškokite naujai atsidariusių klinikų. Bandydamos surinkti savo klientų bazę, jos siūlys palankias kainas. Be to, jūs galite ateityje gauti nuolaidas gydymui, siųsdami pas naują odontologą savo draugus ir šeimos narius.
– Visada aptarkite su savo odontologu kainą iki paslaugų atlikimo. Odontologijoje, kaip ir bet kuriame kitame versle, didelės konkurencijos sąlygomis gydytojas sutiks truputį nuleisti kainą, nei leisti, kad klientas išeitų į kitą kliniką. Apklausos parodė, kad 67% pacientų, kurie aptarė odontologijos paslaugų kainas, gavo nuolaidas gydymui. Taip pat nesigėdinkite paprašyti nuolaidos, jei jūs ateinate pas odontologą pakartotinai. Pavyzdžiui, daugybiniai implantai arba dantų kanalų gydymas visada turi būti su nuolaidomis.
– Sužinokite viską apie galimybę kompensuoti gydymo išlaidas. Tai gali būti draudimo polisas, darbdavio kompensacijos, o taip pat sumokėtų mokesčių grąžinimas. Ieškokite informacijos apie tai visais įmanomais būdais:
-klauskite pažįstamų;
-išstudijuokite draudimo kompanijų pasiūlymus;
-kreipkitės į mokesčių inspekcijos informacijos skyrių.
O taip pat pasinaudokite specialiais klinikų pasiūlymais, tokiais kaip nemokama dantų apžiūra ir konsultacija, dantų valymas ir diagnostiniai rentgenai.
Atminkite, kad jūs pats turite prisiimti atsakomybę už savo dantų sveikatą ir už kainas, kurias už ją mokate. Bendraukite su savo odontologu atvirai. Ir tada jūs galėsite būti įsitikinę, kad sumokėsite mažiausią sumą už jums būtiną odontologinį gydymą.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments