Ką padovanoti mylimam Šauliui Šv. Valentino dienos proga?


0

Ką padovanoti mylimam Šauliui Šv. Valentino dienos proga?

Taigi, sentimentali šventė” ant nosies” . Mes nesigilinsime į istoriją ir neanalizuosime, iš kur visa tai atėjo iki mūsų ir kodėl taip gerai prigijo. Prisiminkime tik vieną dalyką – įsimylėjėliai vienas kitam dovanoja dovanas. Ką šiuo atveju pataria horoskopas? Kaip įprasta, pradėsiu nuo savęs, mylimiausio.
Šaulys. Labai neabejingi šitie lankininkai dovanoms, pagamintoms savo rankomis. Pavyzdžiui, jeigu mergina padovanos savo gerbėjui megztinį, numegztą nemigo naktimis prie lempelės, jis bus tikrai laimingas. Iš daiktų dar tiks pirštinės, raktų pakabukai arba pudrinė. Visa tai kažkodėl Šauliai greitai praranda, todėl tokių daiktų reikia nuolat. Bet jei norite, kad būtų įsimintina dovana, dovanokite daiktą su verte arba užuomina. Rinkdamiesi užuominos priežastį, būkite atsargūs. Šauliai yra įžeidūs, tai, kad” neužminti ant nuospaudos” .
Ožiaragis. Nekreipkite dėmesio į jų santūrumą jiems gaunant dovaną. Melas, melas! Mėgsta dovanas, tačiau neparodo. Dovanokite ką nors praktiško, bet ne gyvybiškai svarbaus. Tai, kam pats Ožiaragis greičiausiai neleis pinigų. Pavyzdžiui, naujas telefonas, portfelis, rankinė. Nepaisant to, kad daugelis Ožiaragių mano šventes trukdant darbui, dovana juos pradžiugins ir leis prisiminti, kad gyvenime viskam turėtų būti vietos.
Vandenis. Vandeniams bendravimas jau yra dovana. Taigi nereikia apsiriboti telefoniniu skambučiu arba dovanos pristatymu per kurjerį. Pakalbėti jie mėgsta ne mažiau, negu originalius daikčiukus. Ne tokius, kaip pas visus. Nereikia ypatingai išlaidauti. Bet ir pirkti atviruką artimiausiame spaudos kioske taip pat neverta.
Žuvys.Mėgsta gylį. Iš dovanos laukia kažko ypatingo. Konkrečiai ir patys nežino ko. Kad nepakliūti į spąstus, daugiau dėmesio skirkite aplinkai, kurioje bendrausite. Gero daikto mažai, būtina sukurti romantišką atmosferą. Dovana svarbu, tačiau dar svarbiau mylimosios (arba mylimojo) nuotaika.
Avinas. Avinams dovanokite iš širdies. Kuo daugiau įspūdžių, tuo vertingesnė dovana. Ką nors veržlaus, sportinio, mašinai arba motociklui.<
Jautis.Skirtingai nei Avinams ir Vandeniams, Jaučiams nepakanka stiprių apsikabinimų ir karštų bučinių. Prie to reikia pridėti kažką labiau esminio. Taip sakant, daiktinių meilės įrodymų. Labai tiktų kuklutis auksinis žiedelis. Arba gražus brangus užsieninio gėrimo butelis.
Dvyniai. Jie visada nudžiugs mažu siurprizu, pavyzdžiui, knyga arba teatro bilietu. Paduodant, nepamirškite pasakyti daug švelnių ir paprastų malonių žodžių.
Vėžys. Svarbu ne dovana, o dėmesys. Neduok Dieve pamiršti apie šventę. Vėžys įsižeis ir įvertins užmaršumą abejingumu. Moterims patiks mielos moteriškos smulkmenos – kvepalai, papuošalai, apatinis trikotažas. Vyrams – rankogalių sąsagos, kaklaraiščių smeigtukai, balzamas po skutimosi.
Liūtas. Kiek tik bepasakysite jūs Liūtams žodžių apie meilę, perdaug nebus. Prie žodžių pridėkite spalvingą puokštę. Dovana tegul bus maža, bet skoningai ir originaliai supakuota.
Mergelė. Mergelės mėgsta ir vertina dėmesio ženklus, bet neparodo savo emocijų. Gali net apsimetant pabambėti atseit kam tos papildomos išlaidos. Tai – žaidimas. Tačiau jūsų dėmesys turi būti nuoširdus, veidmainybė bus lengvai demaskuota. Dovanai gerai tinka knygos arba naudingi darbo stalo dalykai, pavyzdžiui, bevielė pelė.
Svarstyklės. Būtinai gėlės. Dailūs suvenyrai taip pat sveikintini. Bet viskas turi būti fantastiškai romantiška. Svarstykles nešiokite ant rankų ir nesivaržykite nuolat kartoti kaip jūs jas mylite.
Skorpionas. Šventę reikia papuošti audringa aistra ir beprotybėmis, padarytomis meilės vardu. Skorpionai mėgsta dovanas, kurios ilgai ir gerai išsilaiko, nuolat primindamos apie draugystę ir meilę. Pavyzdžiui, minkšti žaislai arba gaminiai iš stiklo, porceliano ir krištolo .
Padarom išdavą. Pagrindinės šios dienos dovanos – širdingas švelnumas, meilė ir bučiniai. Mylėkite ir būkite laimingi.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments