Kaip susirasti vaikiną?


0

Brangioji Tonja,

Aš jau einu dvidešimtuosius savo gyvenimo metus, bet dar nesu bučiavusi vyro, turėjusi vaikiną ar netgi draugą. Sulaukiau savo gimtadienio ir mane užplūdo depresija. Jei kas nors būtų pasakęs, kad man taip nesiseks su vyrais (pasimatymai, vaikino susiradimas ir t.t.), tai, tikriausiai, nebūčiau dėjusi tiek daug vilčių.

Per metus turėjau vieninteli rimtą susidomėjimą manimi iš vaikino pusės, bet tas vaikinas manęs netraukė. Tas vienintelis, kurį buvau nusižiūrėjusi, niekada nežiūrėjo į mane, kaip i merginą, o tie, kurie domėjosi manimi, nesidomėjau aš. Nesenai savo kursuose sutikau vaikiną. Po kursų eidamas pro šaly jis pasakė labas. Kelis kartus aš jį mačiau ir jis vis dar su manim pasisveikindavo, bet vieną dieną eidamas pro šaly jis net neatkreipė į mane dėmesio. Kitą dieną jis manęs net nepastebėjo. Daugiau aš jo nemačiau.

Aš pakankamai drovi asmenybė, todėl maniau čia yra mano problema, kodėl niekada neturėjau patirties su vaikinais. Bet pastebėjau, kad drovios merginos turi vaikinus. Jaučiu, kad kartais yra kažkas blogai su manimi, bet aš nežinau kas. Kadangi aš kasdien senstu ir jaučiu, kaip aš nutolstu nuo vaikinų. Aš priėjau prie išvados, kad susitikinėti, su bet kuo, tikrai nenoriu. Kaip jūs nejaučiate reikalingumo susitikinėti ar būti su vyrais? Aš noriu, kad šitas jausmas liktu pas mane ilgam.

 

Quiet

Brangioji Quiet,

Ačiū tau už nuoširdų laišką. Jeigu tu nežinai, kaip susitikinėti su vaikinais, tai dar nereiškia, kad negali išmokti. Įmanoma savo gyvenimą pasidaryti tokį laimingą, kad tavęs nebekankins depresija dėl to, kad neturi partnerio, nes pati riksies iš daugelio. Dabar liaukis save kaltinti, kad nesusirandi vaikino. Tau reikia laiko tapsi sąmoningesnei, kad suprastum, kas tavyje atbaido vaikinus.

Štai problema: tu visą atsakomybę uždedi ant vaikinų pečių, kad jie tavęs nesuranda. Tu nekalbi, nors jei ir kalbi, nedarai nieko, kas padrąsintų pokalbį. Toliau, būvimas droviai dažnai suprantamas, kaip būvimas šaltai. Vaikinams reikia šiltų, besišypsančių asmenybių. Štai kelios priežastys, kodėl niekas nenori su tavim susitikinėti:

1. Nesąmoningos žinutės.

Jeigu tau jau 20 metų, eini į universitetą ir nesusitikinėji su vaikinais, reiškiasi tu nesąmoningai perduodi vaikinams žinutes, kad tavęs neužkalbintų. Aš žinau, kad tu tikrai nenori šito, bet tavo baimė ir abejonės savimi atbaido vaikinus. Pradėk kelionę. Ant lapelio susirašyk priežastis, kodėl manai vaikinai tavim nesidomi. Atkreipk dėmesį į visą šitą melą, kuris tave sulaiko. Pvz. „aš nepakankamai graži“. Visa tai yra melas. Eidama miestu pastebėk poreles susikibusias rankomis. Kurios poros panašios į kino žvaigždes? Tikriausiai nei viena. Sunaikink visą melą, kuris tave sulaiko. Tu esi viskas, ko tau reikia.

2. Pasigamink įrodymų dėžutę.

Kai pradedi savimi nebepasitikėti, pasidaryk įrodymų dėžutę. Tu gali žvilgtelt į visą kolekciją kiekvieną kart, kai pasidarys sunku. Joje saugok užrašus, elektroninius laiškus, atvirutes, užrašytas žinutes, laikraščių iškarpas, viską, kurie įrodytų, kad tu esi vertinga. Dažnai lankyk šitą dėžutę. Atsimink, tu turi savo vertę.

3. Būti draugiškai – reiškia viską.

Tai vienas iš svarbiausių veiksnių ir jis yra visiškai tavo rankose. Kadangi esi drovi, visada sau primink, kad reikia užmegzti ryšį su žmonėmis.

Štai planas:

Pirmoji savaitė: Nusišypsok ir pasisveikink su nepažystama panele gatvėje.

Antroji savaitė: Kasdien pasakyk labas nepažystamam žmogui.

Trečioji savaitė: Nueik į prekybos centrą, susirask senesnę moteriškę ir paklausk jos nuomonės apie batus ar ką nors panašaus. Pvz. „ Kaip manot ar šitie batai man tinka?“ „kaip manot ar jie gražūs?“ ir t.t.

Ketvirtoji savaitė: Kasdien nusišypsok ir pasisveikint su nepažystamu vaikinu gatvėje.

Penktoji savaitė: Nusišypsok ir pasisveikint bent su keliais vaikinais į dieną.

Šeštoji savaitė: Eik į sporto salę, i kompiuterių parduotuvę ir klausinėk vaikinų nuomonės. Pvz. „ atsiprašau, kaip manot, kuo šitas geresnis už šitą?“ ir t.t..

Šeštoje savaitėje tavo požiūris į vaikinus bus pasikeitęs. Dauguma iš jų yra tokie pat drovūs, kaip ir tu.

Mes gyvename mituose, kad meilė tiesiog turi ateiti be jokių pastangų iš mūsų pusės. Bendrauti su žmonėmis, vaikščioti į pasimatymus, susitikinėti su vaikinais priverčia priimti sprendimus. Po šešių savaičių, kaip draugiška, nuoširdi panelė, pakeisi savo mastymą nuo „ kaip man gyventi be vaikinų dėmesio?“ iki „ aš turiu tiek daug pasirinkimų!”. Tu turi visą galią susitikinėti su naujais žmonėmis ir tai yra nauja tiesa, kurią mielai apsikabinsi. Tu tai gali!

Viso, ko geriausio,

Tonja


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments