Kaip aktyvinti smegenų veiklą


0

Smegenų aktyvinimui yra skirti keli būdai. Vienas iš jų –skaitymas. Bet įvairūs trumpalaikiai metodai nebepadeda, jeigu yra vedamas neteisingas gyvenimo būdas.
1 Yra kai kurie, taip vadinami triukai, aktyvizuojant smegenų veiklą. Pavyzdžiui, galima pradėti spręsti kokį nors matematinį ar loginį uždavinį. Jūsų smegenys greitai prabus ir įsijungs į darbą. Pabandykite mintyse atkurti kokį nors eilėraštį ar ištrauką iš prozos kūrinio. Toks pratimas padeda pagerinti smegenų veiklą per ganėtinai trumpą laiką.

Kai suaktyvinti smegenis

2 Jei jums reikia susikaupti prieš kažkokį darbą, o mintys laksto kažkur aplinkui, pradėkite mokintis kokią nors užsienio kalbą. Pradėkite skaityti kokį nors tekstą arba paleiskite video įrašą. Stenkitės užfiksuoti kiekvieną žodį. Imkite vidutinio sudėtingumo užduotį. Jei užduotis bus per lengva, jums liks jėgų pašaliniams darbams. O pernelyg sudėtingas uždavinys, neduos reikalingos motyvacijos.

smegenys

Smegenys

3 Stenkitės išsimiegoti. Esant chroniškai nemigai, jūs pastebėsite, kad spręsti kokius nors sudėtingesnius uždavinius, tampa vis sudėtingiau. Jūsų smegenims reikia kokybiško poilsio. Kiekvienam žmogui egzistuoja individuali miego laiko norma. Pasistenkite tą normą išlaikyti, einant miegoti visada tuo pat metu. Be to, jums reikia išmokti efektyviai atsipalaiduoti. Yra įvairūs meditacijos būdai, giliai pasineriant į savo vidinį pasaulį. Jie padės susikaupti ir įveikti stresą. Padidinto nervingumo sąlygomis, smegenims bus sudėtinga efektyviai dirbti.
4 Aktyvizuojant smegenų veiklą, reikalinga ir teisinga mityba. Jūsų racione turi būti riebiosios rūgštys Omega 3. Šie komponentai teigiamai veikia smegenų veiklą. O taip pat nevenkite šviežių vaisių ir daržovių. Juos vartokite kasdien. Reguliariai gerkite švarų, negazuotą vandenį. Vanduo – geros nuotaikos ir savijautos pagrindas.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments