Pilvo pūtimas. Kaip atsikratyti


0

Kaip atsikratyti pilvo pūtimo
Netinkamas maistas
Ką daryti, kad nepūstų pilvo
Atsiradimo priežastys
Vidurių pūtimas
Kaip išvengti
Daugelis klaidingai mano, kad pilvo pūtimas kankina tik tuos, kurie pamiršę apie taisyklingą mitybą. Pilvo pūtimas gali ištikti ir tuos žmones, kurie labai pavyzdingai maitinasi ir jų racione nėra nieko pavojingo sveikatai.
Kad išvengti tokio reiškinio, kaip pilvo pūtimas, būtinaperžiūrėti savo racioną; ar tai sveika mityba, ar įprasta. Visa, ką reikia padaryti, tai išbraukti iš savo raciono eilę produktų, kurie, iš pirmo žvilgsnio, organizmui visiškai nekenksmingi.
Pirma, į ką reikia atkreipti dėmesį – ankštinės kultūros. Josprovokuoja pilvo pūtimą, nepriklausomai nuo žmogaus pastovaus raciono. Kai kurios savo sudėtyje turi daug fitino rūgšties, kuri ir sukelia šį nemalonų reiškinį.
Kitas produktas, kurio negalima pamiršti –gazuoti gėrimai. Šie gėrimai priveda prie to, kad dujos užsilaiko virškinamajame trakte, dėl ko ir išprovokuoja vidurių pūtimą.

Kaip sumažinti pilvo pūtimą

Kaip atsikratyti pilvo pūtimo

Vidurių pūtimas

Toliau –džiovinti kaulavaisiai ir vaisiai. Ir vieni, ir kiti, be galo naudingi organizmui, bet jeigu, dėl tam tikrų priežasčių, jie įsisavinami ne visai taip, kaip priklauso, sukelia vidurių pūtimą ir net dujų gamybą. Tiesiog – reikia turėti saiką.
Brokoliai, žiediniai ir baltagūžiai kopūstai. Daugelis sveikos mitybos gerbėjų, visus šiuos produktus labai mėgsta, nes jie yra labai žemo kaloringumo ir daro įtaką lieknėjimui. Tačiau mažai kas žino, kad kopūstai, gana dažnai, būdami plonajame žarnyne, iki galo nesusivirškina. O toliau, patekę į storąją žarną, kaupia aplink save dujas, tuo išprovokuodami pilvo pūtimą.
Ir žinoma, verta pasakyti apierafinuotus angliavandenius ir prieskonius. Problema tame, kad šių produktų skaidymo proceso metu, susidaro cukrus. Toliau jis kaupiasi, gamindamas dujas. Sausainių ir pyragaičių gerbėjams reikia turėti tai omeny, kadangi šiuose patiekaluose ir yra daug tokių angliavandenių.
Nereikia pamiršti ir to, kad organizmas reikalauja jo valymo nuo kenksmingų medžiagų. Išskyrus teisingos mitybos ir vartojimo didelio kiekio vandens, galima pavartotispecialius preparatus, turinčius savyje tik augalinės kilmės medžiagų. Rezultate, laikantis šių paprastų taisyklių, padėsime organizmui susitvarkyti, pamiršti apie pilvo pūtimą ir net numesti kelis nereikalingus kilogramus.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments