Ką padovanoti gimtadieniui, mamai


0

O kaip visa tai padaryti, mes patarsime savo straipsniuose. Iš vienos pusės, visos moterys mėgsta visokias dovanas, papuošalus, gražius ir brangius daiktus, gėles, saldainius, kosmetiką, šokoladą, atvirukus… Bet ne visai teisinga būtų, jei visi vyrai, visoms moterims, dovanotų vienodus daiktus. Būtina kažkaip skirti tokius momentus. Kiekviena moteris vyrui: mama, dukra, draugė, žmona, mylimoji mergina, vertos ypatingos prieigos, parenkant dovanas gimimo dienos proga.
Reikia pasistengti mamai ar žmonai, padovanoti būtent tai, ką ji norėtų gauti gimimo dienos proga. Kad mama ar žmona suprastų, kad renkant dovaną jūs tai darėte nuoširdžiai, o ne šiaip sau, kad tik… varnelę uždėti.

Ką padovanoti gimtadieniui, mamai

Na, apart gėlių ir atvirutės, reikia mamai neleisti pamiršti, kad ji moteris, o svarbiausia – mylima. Labai į temą ir vietoje, padovanoti mamai kažką reikalingo jos veiklai. Pakeisti seną, pavargusį televizorių nauju, seną, išklerusį šaldytuvą, pakeisti į nauju ir panašiai. Tinka viskas, kas buityje susidėvėję, pakeisti kitais, geresniais daiktais; nuo įrengimų – iki baldų tėvų kambariuose.
Taip pat mamai gimtadienio proga tinka ir gražūs indai: naujas, modernus virdulys, pietų ar kavos servizas, nauja, kokybiška keptuvė, galų – gale. Didelė, retro stiliaus vaza, paveikslas; viską, kas stilingai papildytų jaukų namų židinį. Jei tėvai gyvena privačiame name – čia galimybės neribotos; nuo šulinio dangčio, iki naujo stogo. O jeigu yra galimybės, kaip dovana, labai maloni mamai būtų kelionė prie jūros, į kalnus ar kitoks kruizas. Žinoma, dovana mamai gali būti ir kuklesnė; tai priklauso nuo jūsų galimybių. Bet svarbiausia, kad nors ir kukli dovanėlė, bet turi būti iš visos širdies ir tinkamai įteikta. Mama tada pajaus sūnaus rūpestį ir meilę. O aplamai – turint galimybes, gimtadienio proga galima tėvų būste atlikti ir kapitalinį remontą. Įteikite kelialapį 10 dienų kelionei į užsienį. Jie to nusipelnė.
Ką padovanoti žmonai, gimtadienio proga
O taip pat, žmonos, kaip ir visos moterys, mėgsta kažką neįprasto, įspūdingo. Juk reikia draugėms ir kolegėms pasigirti, kuo gi mano vyras …Kaip pasveikinti močiutę
Šventinėmis dienomis įprasta lankyti visus giminaičius: tėvus, brolius ir seseris, senelį ir, žinoma, močiutę. Bet prieš tai reikia nusipirkti dovaną …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments