Ką padovanoti 5 metų vaikui


0
Ką padovanoti 5 metų vaikui
Patarimas
Dovana 5 metų vaikui
Ką padovanoti vaikams
Gimtadienio dovanos
Ką padovanoti gimtadienio proga

Renkant penkiamečiui dovaną, orientuokitės, visų pirma, į jo skonį ir prioritetus, atsižvelgdami į jo charakterį ir temperamentą. Variantų siūloma labai daug; todėl verta įsiklausyti į pedagogų ir vaikų psichologų nuomones.
Teikti penkiamečiam vaikui dovanas- didelis malonumas; juk šiame amžiuje vaikai taip ryškiai reiškia savo emocijas, kad jūs galite pasijusti geru burtininku. Tik tam reikia padaryti tinkamą pasirinkimą.
Jei siurprizas skirtasmažajai princesei, galima išrinkti kažką iš vaikiškos kosmetikos ar papuošalų. Rankinė, pilna įvairių gumyčių plaukams, segtukų, žiedelių ir kitų smulkmenėlių, ilgam pakerės mažylę. Jei vaikas ramus ir sėslus, gal jam patiks rinkinukas, iš kurio galima surinkti papuošalus savomis rankomis.
Visų laikų hitas – lėlė. Penkiametėms mergaitėms psichologai rekomenduoja padovanoti lėlę, su įvairiais aksesuarais, pavyzdžiui, su šukų rinkiniu ir kitomis plaukų priežiūros priemonėmis. Lėlė – gydytoja, su visais medicininiais įrankiais.Lėlė- namų šeimininkė,su visa buitine technika ir virtuvės įrankiais- neatmetamas variantas. Tarp kitko, neblogas pasirinkimas- atskiri daiktai žaidimui su lėlėmis. Tai gali būti indų rinkinys, žaislinė viryklė ir skalbimo mašina (visai taip, kaip ir tikrovėje), baldų rinkinys ar vonios kambarys. O taip pat, visas lėlinis namas ar net pilis.

Kokią dovaną nupirkti 5 metų vaikui

Ką padovanoti 5 metų vaikui

Ką padovanoti 5 metų vaikui

Penkiamečiai berniukai, labiausiai už viską, dievina mašinėles. Prie to, kuo daugiau durelių jose atsidaro, tuo geriau. Nepamainoma sėkme skaitosi ir žemės ūkio, statybinė technika ir traukiniai su lėktuvais. Padaryti žaidimą įdomesniu, gali žaislinė parkavimo aikštelė, degalinė, autoservisas ar kitokie kelio įrengimai. Bet kokia radijo bangomis valdoma technika, palieka ikimokyklinukams gilų įspūdį.
Gerą įspūdį tokiems vaikams palieka interaktyvūs žaislai. Berniukui tai gali būti vykdantis tam tikras komandas robotas ar naminis gyvūnėlis, kurį galima maitinti, gydyti ir tt. Mergaitei patiks lėlytė, kuri gali čiulpti čiulptuką, gerti pienuką iš buteliuko, žiovauti kai nori miego, verkia ir labai panaši į tikrą naujagimį.
Pas kiekvieną vaiką turi būti įvairūs konstruktoriai, mozaikos; juk taip vaikai lavina savo įsivaizduojamąją mąstyseną ir smulkią motoriką. Atkreipkite dėmesį į elektroninius ir magnetinius konstruktorius. Galimai, jie padės jūsų mažyliui įgauti būsimosios profesijos įgūdžių.
Na, ir jei iki šiol pas vaiką nėra dviračio, riedučių, kamuolio ir kitokio sportinio inventoriaus, jį būtinai reikia įsigyti. Juk būtent, ikimokykliniame amžiuje, užprogramuojama sveika gyvensena.
Na, ir paskutinis patarimas. Prieikite prie dovanos atsakingai. Nepirkite paskutinė dieną, skubotai, kaimyninėje parduotuvėje. Apsilankykite internetinėse vaikų parduotuvėse, paskaitykite atsiliepimus apie tuos ar anuos daiktus, kuriuos jau buvo nupirkę jūsų kolegos- tėveliai. Ir tik tada jūsų dovana ilgam laikui džiugins jūsų atžalą, o ne virs po dienos, kitos, šlamšto krūva, užimančia vietą kambaryje.
Geriausia dovana vaikui
Riedučiai vaikams
Originali dovana mamai. Ką išrinkti?
Dovanos
Ką padovanoti merginai, gimimo dienos proga
Dovana draugei


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments