Ką dovanoti vaikinui 18-ojo gimtadienio proga


0

Jei mergaitės jau vos dešimties sulaukę tesvajoja, kaip greičiau užaugti, pasimatuodamos mamos aukštakulnius ir pasidažydamos lūpas, tai berniukai užauga greitai, tyliai, beveik per vieną dieną. Dar vakar jis buvo tik vaikas ir tampė mergaites už kasyčių. O šiandien jis – tikras vyras, pasiruošęs kovoti už save ir už savo širdies damą, atsakingas ir rimtas. Paprastai, motinos pasimeta ir tiesiog negali sutikti, kad jų sūnūs užaugo, o vaikinai, savo ruožtu, dažnai įsižeidžia manydami, kad jų teisės būti suaugusiu yra pažeidžiamos. Aštuonioliktas gimtadienis yra labai svarbus kiekvienam jaunuoliui. Dovana aštuoniolikmečiui turėtų būti ypatinga. Tėvams, draugams ir giminaičiams į galvą ateina įvairios dovanų idėjos. Žinoma, draugams daug paprasčiau, juk jie interesais ir dvasia yra artimi sukaktuvininkui, o štai artimiesiems dovanos išrinkimas gali tapti tikra problema. Ar 18-metis vertins bet kokią dovaną, ar visgi reikia ją rinkti kruopščiau, galbūt paklausti jo draugų ir bendraamžių nuomonės? Skirtingai nei mergina, jaunuolis nepriims žaislo ar saldainių kaip tinkamos dovanos pilnametystės dieną, o drabužius ir avalynę jis tikriausiai norės pasirinkti pats pagal skonį ir poreikius.
Ką dovanoti vaikinui 18-ojo gimtadienio proga 2

Renkame dovaną
Visų pirma, ieškodami dovanos vaikinui 18-ojo gimtadienio proga turėtumėte atkreipti dėmesį į jo interesų sritį.

Jei jis domisi kompiuteriais ir technika, galite išrinkti naujausią bevielę pelę, kokį aksesuarą, patogias kolonėles ar programą, kurios jis seniai norėjo. Tačiau ne visi tėvai gerai nusimano šiuolaikinėse technologijose. Brangius aksesuarus geriau leisti išsirinkti pačiam sukaktuvininkui, pavyzdžiui, įteikiant jam dovanų čekį iš jo mėgstamos parduotuvės. Ką gi dar galima dovanoti pilnamečiu tapusiam jaunuoliui?
Sporto įranga
Jei sukaktuvininkas domisi sportu, jis tikrai įvertins kokią nors sporto įrangą, naujus sportbačius ir drabužius. Tačiau svarbu atsižvelgti į vaikino skonį ir iš anksto žinoti tikslų aprangos dydį, kad dovana negulėtų kur nors nugrūsta spintoje.
Gitara

Jei vaikinas domisi muzika ar, tarkim, jau seniai norėjo išmokti groti gitara, galite pasirinkti būtent tai. Žinoma, profesionalui reikės pirkti gana brangų instrumentą. Pradedantysis džiaugsis ir paprasta akustine gitara.
Juokingi marškinėliai

Linksmam jaunuoliui gera staigmena būtų linksmi marškinėliai su užrašu „kietas vaikinas” , „kompanijos siela” arba „svajonių jaunikis” . Tokia dovaną 18-ojo gimtadienio proga vaikinas ilgai prisimins, ji pakels jam nuotaiką.
Motoroleris ar motociklas

Ši transporto rūšis tampa labai populiari tarp jaunų žmonių. Žinoma, tokia dovana vaikinui 18-ojo gimtadienio proga ne kiekvienam pagal kišenę, be to, daugelis laiko motociklus labai pavojingais. Bet jei jaunas žmogus turi vairuotojo pažymėjimą ir atsargiai vairuoja, motoroleris gali puikiai pakeisti paprastą dviratį.
Nuotykis

Priklausomai nuo jaunuolio interesų galima išrinkti dovanų čekį kokiam nors nuotykiui. Tai gali būti skrydis oro balionu, šuolis su parašiutu, laipiojimas, jodinėjimas, apsilankymas kartingo klube ir pan. Daugeliui jaunų žmonių tokia 18-ojo gimtadienio dovana – tikra svajonė.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments