Kokį vežimėlį rinktis mažyliui?


0

Kokį vežimėlį pirkti?
Kaip išsirinkti vaikišką vežimėlį
Kokį vežimėlį ir kaip išsirinkti
Jūsų vaikas paaugo ir pagaliau tam vaikui, kuriam buvo patogu miegoti vežime dabar jau nėra patogu? Jei jūs ne esate vežimo – transformerio savininkas, tai reiškia, kad vėl atėjo laikas keliauti į parduotuvę ir pirkti vaikui pasivaikščiojimui skirtą vežimą. Platus gamintojų ir modelių pasirinkimas labai dažnai jaunus tėvelius priverčia pasimesti. Yra būtina padaryti teisingą pasirinkimą iš visų pasivaikščiojimams skirtų vežimų.
Aišku, kad vežimėlis visų pirma turi būti patogus:

  • Jis turi būti patogus saugojimui, o tai nustatoma pagal dydį;
  • Patogu pernešti – pagrindinis parametras šiuo atveju – ratų svoris;
  • Turi būti patogu vaikščioti mamai, na ir žinoma vežimas turi būti manevringas ir patogiai valdomas;
  • vežimas turi užtikrinti patogią vaiko padėtį.

Kokie parametrai daro įtaką visiems šiems patogumams, kaip pasivaikščiojimams skirtą vežimą galima pasirinkti teisingai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
Sudėjimo rūšis. Pagal sudėjimo rūšį vežimai yra skirstomi į kelias rūšis, į vežimus – meldus ir vežimus –knygas. Pirmoji rūšis užima mažiau vietos sudėtoje padėtyje ir yra mažesnio svorio, tačiau jie ne tokie patogūs mažajam keleiviui: pirmoji rūšis neturi tiek daug vietos ir dažniausiai turi minkštą nugarą ir minkštą sėdynę, o tai daro žalą vaiko stuburui.
Ratai. Čia kaip ir kitais atvejais dydis yra reikšmingas. Maži ratai yra pritaikyti nebent tik trumpiems pasivaikščiojimams lygiu asfaltuotu keliu, visais kitais atvejais (prastos oro sąlygos ir balos pavasarį arba rudenį, nelygus kelias) kuo didesnis ratų skersmuo, tuo geriau. Todėl jei jūs norite vežimą naudoti ne tik vasarą neverta pirkti žaislinio svorio ir dydžio vežimų, kurie labai dažnai turi mažus ratus, tačiau ir mažas sėdynes į kurias pasodinti storai aprengtą vaiką bus sudėtinga.

Kaip išsirinkti vaikišką vežimėlį

Kaip išsirinkti vežimėlį

Kaip išsirinkti vaikišką vežimėlį

Tris/keturis ratus turintis modelis. Stilinga išvaizda, didelis manevringumas (kaip taisyklė, didesni nei keturis ratus turinčių modelių), mažesnis svoris būtent tuo vilioja pirkėjus tris ratus turintis vežimas. Tačiau jei jūsų vaikas yra neramus ir jam patinka žiūrėti į priekį – atgal, viršų – apačią, neišlendant iš vežimo tokiu atveju geriau pasirinkti klasikinį keturis ratus turintį variantą: tris ratus turintys vežimai yra mažesnio svorio, nėra tokie tvirti.
Ar yrapapildomų aksesuarų. Reikėtų atkreipti dėmesį į tokius daiktus, kurie yra kartu su vežimėliu: tai apsauga nuo lietaus, papildomas apšildantis pamušalas kojoms arba įdėklas į vežimą, pompa ( jei vežimo padangos guminės, krepšys žaislams taip pat gali būti reikalingas. Taip pat yra gaminami modeliai su stovais kur galima įdėti buteliuką ir kiti patogūs prietaisai. Ar visų šių dalykų jums reikia spręsti jums, svarbiausia nepamiršti, kad papildomi aksesuarai ne tik padidina vežimo kainą, tačiau ir jo svorį.
Sėkmingo apsipirkimo!


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments