Kaip klijuoti lubų bagetes


0

Dekoratyvinės lubų bagetės yra ne tiktai puikus dekoro elmentas, sugebantis pakeisti patalpą, bet taip pat padeda paslėpti nelygumus tarp sienų ir lubų, kurie atsiranda glaistant tarpus tarp jų.
Jums bus reikalinga:
Ruletė, stalių kampelių pjaustymo įrankis, dažytojų peilis, mentelė glaistymui, klijai, skysti vinys.

lubų apvadai

Lubų apdailos juostelę
Egzistuoja lubų bagečių klijavimo būdai. Pirmuoju atveju jūs klijuojate bagetę klijais” skysti vynys” , o antruoju būdu bagetė klijuojama elastiniu gipso glaistu” Fugenfuller” .
Koks tai bebūtų klijavimo būdas, rulete atmatuokite reikiamo ilgio bagetę ir nupjaukite vieną jos galą 45° laipsnių kampu su dažytojų peiliu ir stalių kampelių pjovimo įrankiu. Jei vienos bagetės pakanka užklijuoti nuo vieno kampo iki kito, tai nupjaukite abu galus vienodai 45° laipsnių kampu.
Užtepkite klijus arba atskiestą glaistą ant nugarinės dalies bagetės ir priklijuokite ją tarp sienos ir lubų. Naudojant klijus” skysti vinys” bagetę reikia palaikyti keletą minučių, kol klijai sukibs.
Dirbant tokiu pat metodu, užklijuokite likusias bagetes aplink visą kambario perimetrą, sudūrimų vietas ir tarpus tarp sienos ir lubų palei bagetės kraštus užtepkite atskiestu glaistu, kad sienos ir lubos sudarytų vientisinį vaizdą. Su drėgna kempinėle pašalinkite visus glaistymo pėdsakus nuo bagetės paviršiaus.
Kai glaistas visiškai išdžius, galite pereiti prie sienų klijavimo tapetais arba galite išdažyti dažais.

https://youtube.com/watch?v=Xz8DcylzzwA%3F


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments