15 jaudinančių būdų išsaugoti vaikystės prisiminimus


0

Mielos akimirkos iš vaiko gyvenimo turi savybę ištirpti atmintyje ir erdvėje. Kad jos visam laikui išliktu atmintyje, su jumis, išsaugokite juos neįprastu būdu, pasirinkdami vieną iš siūlomų variantų.
Susiūlykite antklodę iš vaikiškų rūbų, daiktus sukarpykite į skiautes, žinoma iš tokių rūbų, kuriuos vaikas jau išaugo ir visas skiautes sujunkite į vientisą audinį.

Arbavaiko daiktus paverskite į žaislą – pelę, triušį arba drambliuką.

Užsirašykite juokingas vaiko citatas ir jas išsaugokite ant spalvoti popieriaus priklijuoti ant butelio. Praėjus metams jūs gausite labai daug malonumo žiūrėdami visus šiuos daiktus kartu su paaugusiu vaiku.
Patalpinkite į rėmą arba pakabinkite ant mažos pakabos pirmuosius jūsų vaiko smėlynukus arba pirmąją dukters suknelę.


Vaiko rūbas taip pat gali tapti ir interjero dalimi – kodėl gi ne?

Kai vaikas dar yra labai mažas, kiekvieną mėnesį fotografuokite juos baltame fone, kad vėliau jo fone, aplink jo siluetą būtų galima išdėstyti įvairiausius užrašus.

Padarykite marškinėlius su vaiko nuotraukomis. Svarbiausia, kad būtų tinkamai pasirinkti kadrai: lai jis būna juokingas, tačiau neįžeidžiantis (be nuogo užpakaliuko ir susikreivinusios veido grimasos). Kad daiktams būtų suteiktas originalumas, vaikui galite nupiešti karūną, saulės akinius, ausytes, sparnus, debesį su tekstu arba pasodinkite jį ant raketos arba automobilio. Atvaizdai gali pagyvinti bet kuriuos elementus, kurie asocijuojasi su vaiku ir labai gražiai derės nuotraukoje. Tokiam menui jums bus reikalingas tekstilės markeris arbaPhotoshop.
Atskirame albume išsaugokite visus bilietus. Tai bilietai į spektaklius ir koncertus, parodas ir varžybas, keliones ir visus renginius, kuriuose teko dalyvauti jūsų vaikui. Juos galima klijuoti į specialų bloknotą ir parašyti trumpas istorijas arba į nuotraukų albumą įstatyti bilietus.

Surinkite visas jūsų vaiko pirmųjų gyvenimo metų brangenybes po vienu rėmu. Po stiklui puikiai atrodys ir gyvens jūsų vaiko kojytės antspaudas, kai jam dar buvo tik 1 savaite, galima ten įdėti apyrankę iš gimdymo namų, pirmoji kepurėlė, ultragarso nuotrauka ir daug kitų daiktų.

Kiekvienų metų pabaigoje vaikui užduokite 20 klausimų – paprastus, netikėtus arba juokingus ir įrašykite jo atsakymus. Dalis klausimų gali būti kartojami kiekvienais metais – taip jūs galėsite stebėti, kaip su laiku kinta jūsų vaiko žvilgsnį į pasaulį.
Padarykite sidabrinę apyrankęarba pakabuką su vaiko kilogramų duomenimis. Toks daiktas gali tapti dovana pačiai sau vaiko gimimo proga.

Išspausdinkite visų piešinių nuotraukas specialioje foto knygoje, tokiu būdu niekas nepasimes.
Padarykite lėlę, kuri bus panaši į vaiką. Ją galima pasiūti pagal užsakymą ir padovanoti dukrai gimtadienio proga.

Geriausius vaiko meno kūrinius paverskite realiais daiktais. Taigi tikrai yra kur pasireikšti jūsų vaizduotei. Iš pirmųjų mamos ir tėčio portretų, kuriuos nupiešė vaikas galima padaryti raktų pakabukus (naudojamos medžiagos polimerinis molis, mediena, metalas). Akvareliniai piešiniai gali tapti raštu jūsų rankinei, dekoratyvine pagalve arba sieniniu kalendoriumi. Vaiko nupieštus gyvūnus galima paversti tikrai minkštais žaislais arba antspaudu audiniui, iš kurio bus gaminama vaiko patalynė.
Padarykitevaiko rankos antspaudą, tačiau ne tik vaikio, tačiau ir visos šeimos, taip, kad vienas delnas būtų dedamas ant kito.

Padarykite sieninius plakatus su sparnuotomis frazėmis, kurios yra susijuos su vaikais. Juos galima nupiešti savarankiškai arba užsakyti pas kaligrafą. Graži tipografija tai visada madingas dalykas, kuris papuoš jūsų interjerą, o svarbiausia tai yra geras prisiminimas.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments