12 priežasčių turėti katiną


0

Jeigu jus praėjusi „kačių karštligė” aplenkė ir jūs dar vis neturite pūkuoto padarėlio, bet pasąmonėje apie tai svajojate, įvertinkite viską „už” ir „prieš” . O mes, savo ruožtu, pateiksime jums 12 argumentų, palaikančių murkiančiuosius. Dabar jūs tikrai neprieštarausite.

1.Kačiukai – sutvėrimai gražūs ir gracingi. Jų plastiškais judesiais galima grožėtis valandų valandas. Pasiruoškite kasdienei teigiamų emocijų dozei.
2.Su katinu jums nebus baisūs šalčiai. Murklys po antklodė – geriausias šildytuvas. Karšta pūslė gali pratekėti, o katinas – niekada; katinas – patikimas daiktas. Kuo daugiau katinų pataluose, tuo šilčiau.
3.Katinas – patikimas žadintuvas. Jis nenukris nuo spintelės, nesulūš ir svarbiausia – neleis savęs išjungti. Pūkuotas augintinis turi įprotį kiekvieną rytą, tuo pačiu laiku mindžioti šeimininko pilvą, murkti į ausį, pakandžioti užkulnius ir varstyti alkanu žvilgsniu. Patikėkite, katinas dar kartą patikrins ar jūs neužmigote vėl.

Ar verta turėti katę

turėti katina

4.Jūs turėsite asmeninį, nemokamą „adatų terapeutą” . Kai katinas užlipa ant šeimininko ir murkdamas suleidžia aštrius nagiukus, sudirgsta refleksogeninės kūno zonos, lygiai taip pat, kaip ir akupunktūrų seanso metu.
5. Katinas –nepamainomas pagalbininkas ūkio darbuose. Jis visada padės iškraustyti tašę su prekėmis, ypač, jei grįžote iš maisto prekių parduotuvės, taip pat sutvarkys lentyną, savo švelniu kailiu nuvalydamas dulkes ir patikrins ar neužsivoliojo kas nors nereikalingo, tolimiausiame spintos kamputyje.
6. Katinomurkimas ramina, atpalaiduoja mintis, nuima stresą. Klausant jo, jūs nevalingai patikėsite, kad viskas bus gerai.

turėti katina

7. Vokiečių herontologai katinus vadina„jaunystės eleksyru” . Mokslininkai priėjo išvados, kad žmonės, visą gyvenimą pragyvenę po vienu stogu su katinu, gyvena 10,3 m ilgiau, nei tie, kurie su katinais neturėję nieko bendro.
8. Katinai – puikūs gydytojai. Mokslininkai eksperimentais įrodė, kad šie gyvūnai sugeba terapeutiškai padėti žmonėms, sergantiems širdies ir nervų sistemos ligomis.
9. Jūs turite gerąšansą praturtėti. Nuotraukos ir video su kačiukais ir katinais, surenka milijonus „laikų” socialiniuose tinkluose. Šitaip „Piktojo katino” ( Grumpy Cat) šeimininkė, jau užsidirbo kelis milijonus dolerių, dėka savo augintinio.
10. Katinai yra geripsichoterapeutai. Jie puikiai jaučia, kada šeimininkui blogai ir stengiasi nelikti nuošalyje. Pūkuotasis visada į dėmiai „išklausys” šeimininką, nenuteis jo, leis apkabinti save, o po to, jaukiai įsitaisys šalia, leisdamas suprasti, kad visa tai laikina, gyvenimo smulkmenos – „juk aš su tavimi” .

turėti katina

11. Su kate jūs nepatirsite hipodinamijos. Uždarinėjant ir atidarinėjant duris po 20 kartų per dieną ir nuvarinėjant katiną nuo vazos ar užuolaidos,jūsų kūnas palaikys nuolatinį tonusą.
12. Katinasišmokins jus pasitenkinti kiekviena pragyventa diena. Šie gyvūnai, skirtingai, nei žmonės, niekada neskuba. Katės žino, kad poilsis ir miegas – geriausias būdas nugrimzti į begalinę pasitenkinimų jūrą. Jei jūs įsiveisite katiną, tai greitai ir pats nustosite kažkur skubėję, priimsite gyvenimą tokį, koks jis yra iš tikrųjų, su visais trūkumais ir privalumais.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments