Kaip kloti laminuotas grindis, laikantis standartų


0

Atliekant tokį darbą, vykdytojas turi nusiteikti itin atsakingai. Laminatas tarnaus labai ilgai. Grindys, padengtos laminuotomis plokštėmis, tarnauja ne vieną dešimtmetį, o be to, jų nereikia papildomai perdažyti ar dar kažkaip prižiūrėti. Tai reiškia, kad darbas turi būti atliktas maksimaliai kokybiškai. Egzistuoja europinis standartas – ATV DIN 18365, kuris nurodo, būtent kaip, turi būti vykdomas darbas.

Laminuotų grindų klojimo instrukcija

1 Po pilno išpakavimo, visas medžiagas būtina išlaikyti kambario temperatūroje, mažiausiai, 48 valandas. Pilnai pakanka atidaryti dėžes, kad į jas pakliūtų oras. Tai leis normalizuoti drėgmės skirtumą tarp medžiagos ir kambario oro.
2 laminato klojimas reikalauja kruopštaus pagrindo paruošimo. Pagal nurodytą aukščiau standartą, grunto nelygumai neturi viršyti 3 mm / m2. Šio parametro tikrinimas – banalus: užtenka pridėti lygią liniuotę ir pažiūrėti, kuris jos galas sudarys trijų milimetrų tarpelį tarp liniuotės ir grindų.
3 Standartas rekomenduoja kloti ant pagrindo garso ir hidroizoliacinį paklotą.

Kaip kloti laminuotas grindis

Laminato klojimas

4 Negalima kloti laminatą dideliame plote ištisai; kiekvienas aštuntas metras turi turėti nedidelį tarpelį, kuris kompensuos laminato išsiplėtimus ir susitraukimus. Tarpelius uždengia specialia elastine dekoratyvine juostele. Reikalas tame, kad, kai prasideda apšildymo sezonas, laminatas netenka dalies savo drėgmės ir turi tendenciją susitraukti, o pabaigus šildymo sezoną, jis sugeria daugiau drėgmės ir plečiasi. Tam, kad nesusidarytų tarpeliai ir neišverstų į viršų plokštės, ir daromi šie tarpeliai kas 8 metrai.
5 Pasieniais, taip pat paliekama po 1 cm tarpeliai, lygiai dėl tos pačios priežasties, kaip ir aprašyta 4 – me punkte. Čia tie tarpeliai paslepiami grindjuostėmis.

Kaip kloti laminata. Video

Kaip kloti laminata

]Grindų klojimo darbai


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments