Kaip atlikti vaizdo konferencija su Fujitsu Amilo


0

Programos skirtos bendravimui internete, pavyzdžiui, tokios kaip Skype, yra labai populiarios. Vaizdo kameros Fujitsu Amilo savininkams bus paprasta ją pajungti prie savo nešiojamojo kompiuterio. Tuomet pokalbio metu su draugu galėsite ne tik bendrauti, bet ir matyti jį, taip pat atsiras galimybė atlikti vaizdo konferenciją.

Kaip įjungti vaizdo kamerą Fujitsu Amilo

Fujitsu Amilo

Fujitsu Amilo

[dropcap type=«rounded» color=«blue»]1[/su_dropcap] Laikykite nuspaudę specialų mygtuką Fn ir paspauskite klavišą F7 (viršutinėje klaviatūros eilėje), ant jo yra pavaizduota kamera. Kompiuteris patvirtins, kad kamera yra įjungta, jo ekrane jūs pamatysite užrašą „On” .
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]2[/su_dropcap] Kamera turi automatiškai įsijungti, kai bus paleista bet kokia vaizdo skambučių programa. Pavyzdžiui, jeigu jūsų kompiuteryje yra programa Skype, paleiskite ją ir pasirinkite bet kokį vardą iš jūsų kontaktų sąrašo. Po to, atverkite meniu, kuris yra viršuje, „Skambučiai” , pasirinkite „Vaizdas” ir aktyvuokite punktą „Vaizdo parametrai” . Ekrane po užrašu „Pasirinkti kamerą” jūs pamatysite save.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]3[/su_dropcap] Jeigu kamera automatiškai nepasijungė, įjunkite ją valdymo skydelio pagalba arba atverkite jos programą. Spauskite „Start” , po to „All programs” . Aplankų sąraše raskite aplanką su jūsų kamera.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]4[/su_dropcap] Dažnai nešiojamose kompiuteriuose yra įrengta paprasta programa CyberLink YouCam, kuri yra to paties pavadinimo aplanke. Paspaudę atverkite šį aplanką. Spustelėkite kameros piktogramą ir kompiuteris aktyvuos programą. Atsivers langas, kuriame jūs pamatysite savo veidą, nes kamera įsijungs automatiškai.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]5[/su_dropcap] Įjunkite vaizdo kamerą su įrenginių tvarkiklio (Device Manager ) pagalba. Atverkite” Start” meniu, spustelėkite” Control Panel” ir paspausdami” Device Manager” , atidarykite jį. Išskleiskite skyrių „Vaizdo apdorojimo įrankiai” – paprastai tai būna paskutinis skyrius. Čia jūs pamatysite užrašą WebCam arba” Nežinomas įrenginys” , spustelėkite jį dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite” Įjungti” .
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]6[/su_dropcap] Jeigu aktyvuojant programą vaizdo kamera neįsijungia, o „Device Manager” ji yra įjungta, įdiekite tvarkyklę atsisiuntę iš gamintojo internetinės svetainės. Pasirinkite nedideliame meniu „Notebooks” , paspauskite jį, po to, jūsų seriją (Amilo ar Amilo Pro) ir nešiojamojo kompiuterio modelį. Tai atlikę, nurodykite jūsų operacinės sistemos tipą, kuri yra įdiegta į jūsų nešiojamąjį kompiuterį ir atsisiųskite reikiamą tvarkyklę. Tvarkyklę įdiegsite, paleisdami kompiuterį iš naujo. Po to, pabandykite vėl įjungti vaizdo kamerą.

Fujitsu Amilo vaizdo kamera

Fujitsu Amilo vaizdo kamera

[dropcap type=«rounded» color=«blue»]7[/su_dropcap] Jeigu jūs naudojatės autonomine vaizdo kamera, kuri nėra įdiegta į jūsų kompiuterį, ją galėsite įjungti paspaudė mygtuką, kuris yra pačioje kameroje. Jeigu tokio mygtuko kameroje nėra, įjunkite ją bet kokiu kitu būdu. Įdiekite nupirktos vaizdo kameros tvarkyklę, kad ji pradėtų gerai veikti.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]8[/su_dropcap] Pakeiskite vaizdo kamerą, kuri yra jūsų bendravimų programoje. Pavyzdžiui, Skype, įeikite į Skype paskyrą ir pasirinkite bet kurį pašnekovą (nesvarbu ar jis bus pasijungęs ar ne). Viršutiniame meniu paspauskite „Skambučiai” → „Vaizdas” → „Vaizdo parametrai” . Virš mažo ekrano su savo vaizdu, jūs pamatysite užrašą „Pasirinkti vaizdo kamerą” . Iš sąrašo pasirinkite pajungtą autonominę kamerą ir pakeitimus išsaugokite.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments