Kaip atsikratyti nuo alkoholinės intoksikacijos


0

Alkoholinė intoksikacija išsivysto ne tik pavartojus nekokybišką alkoholį, bet ir po pakankamai gerų, tauriųjų gėrimų, jeigu nesilaikoma normos. Susidoroti su apsinuodijimu galima ir namų sąlygomis.

Alkoholinė intoksikacija

Alkoholinė intoksikacija

Instrukcija
1 Išgerkite aktyvuotos anglies. Ją galima gerti tiek iš karto pavartojus alkoholį, tiek ir ryte. Jeigu jūs išgersite 4 tabletes vakare, tuomet, tikriausiai jums ryte pagirių gali ir iš viso nebūti. Jeigu jaučiatės blogai, gerkite preparatą po 2 – 4 tabletes su 4 – 6 valandų intervalu. Anglis sugers toksinus, ir padės pašalinti iš organizmo.
2 Išgerkite keletą stiklinių šarminio, mineralinio vandens. Mineralinis vanduo padeda pašalinti intoksikaciją ir šiek tiek palengvins pagirių eigą. Gerti įprastą, nesaldų, mineralinį vandenį nėra prasmės, jame būtinai turi būti šarmo, kitaip jokio efekto nebus. Žinoma tai nereiškia, kad gerti arbatos arba natūralių sulčių nereikia, atvirkščiai, gerkite kiek tik įmanoma daugiau skysčių.
3 Marinuotų daržovių sūrymas tai pat šiek tiek palengvina pagirias. Jeigu jūsų nepykina, išgerkite porą stiklinių. Druskos pašalina intoksikaciją. Palaipsniui jums pasidarys šiek tiek lengviau, tačiau tai priklauso nuo tai, kokį kiekį alkoholio jūs suvartojote.
4 Pasistenkite pavalgyti, bet jau buljono. Virškinamojo trakto organai pradės dirbti ir pradės šalinti alkoholio likučius iš kraujo. Nevalgykite nieko riebaus, gali atsirasti stiprus pykinimas, o tai dar labiau pablogins jūsų būklę.
5 jeigu jūs labai blogai jaučiatės, iškvieskite greitąją medicinos pagalbą. Kai kuriais atvejais be specialistų pagalbos neapseisite, ypatingai, jeigu jūsų širdis yra silpna. Tačiau atminkite, jeigu jūs dar ne visiškai išsiblaivėte, į ligoninę jūsų niekas neveš. Stacionaro sąlygomis jums atliks ne tik organizmo palaikymo terapiją, bet ir greitai pašalins intoksikaciją.

https://youtube.com/watch?v=Mo0Gtcr_ab4


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments