Kaip elgtis, kai namuose naujagimis?


0

Kai namuose atsiranda naujagimis, kiekviena mama privalo sudaryti jam sąlygas, kurioms esant, nieko blogo neturi nutikti. Specialistai teigia, kad po gimdymo namų, kūdikis patenka į nešvarią aplinką ir jo organizmas pradeda prie to pratintis. Kad mažyliui nebūtų tai stresu, reikia, kad prieš išrašant iš gimdymo namų, namuose būtų atliktas drėgno tipo valymas, panaudojant kvarcinę dezinfekciją. Tokią kvarcinę lempą šiais laikais nusipirkti nesudėtinga; juo labiau – ji bus reikalinga ir ateity, pavyzdžiui, kovojant prieš virusinius ir peršalimo susirgimus.
Be to, visą vaiko kraitelę reiktų išlyginti karštu lygintuvu. Tai ne tik vystyklai. Į tą kategoriją patenka kepurėlės, marškinėliai, kojinaitės ir kiti daiktai. Visi puikiai žino, kad vaikelį reiks nuolat maudyti iš karto po to, kai užgis bambos virkštelė. Todėl reikia gerai išplauti ir išdezinfekuoti maudymo vonelę.
Pirmasis etapas ne toks jau ir sudėtingas, ir visi tėvai stengiasi jo prisilaikyti. Bet toliau, daugelis kaip ir viską pamiršta, prarasdami savo budrumą. Mažylis auga, ir kai tik pradeda šliaužioti, namuose turi būti ideali švara. Vaikai nesupranta, kad rankytes reikia plauti. Ir jei mama nelinki savo atžalai žarnyno sutrikimų, tai lengviau du kartus per dieną drėgnai išvalyti grindis ir išsiurbti dulkes. O jei namuose esti naminiai gyvūnai – ypač.

Kaip sutikti mažylį namuose

Post Pagination


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments