Kaip numesti 20 kilogramų per vieną mėnesį


0

Stambiems, turintiems didelį viršsvorį žmonėms, yra galimybėsulieknėti dvidešimčia kilogramų, per vieną mėnesį, namų sąlygomis. Darbas laukia sunkus, bet laukiami rezultatai atperka visas sąnaudas.
1 Tikėtina – ne kiekvienam žmogui pavyksper mėnesį numesti 20 kilogramų svorio, o juo labiau, namų sąlygomis. Tai gali pavykti, greičiausiai tiems, būtent kuriems tas 20 kg ir yra – viršsvoris. Remiantis kūno masės indekso formule (100 cm ūgio vyrams ir 110 cm ūgio moterims), jeigu jūsų svoris viršija šio indekso normą dvidešimčia kg – pats laikas griebtis lieknėjimo operacijų.

Kaip sulieknėti per mėnesį

2 Greičiausiai, jūs viršijote savo KMI, neteisingos mitybos ir pasyvaus gyvenimo būdo sąskaita. Ryšium su tuo, pagrindiniais būdais, kurie padės jums atstatyti reikiamą svorį, bus ypatinga dieta ir fiziniai pratimai. Netikėkite maisto papildų ir kitokių mediko – cheminių preparatų reklamomis internete ir per televiziją. Tik įtemptas darbas su savimi, gali padėti pasiekti norimų rezultatų.

Numesti svorio

Numesti svorio

3Kad netekti 20 kg viršsvorio, į dieną reikia netekti 600 g svorio, o tai reikalauja rimto požiūrio į tą veiklą, o antra – tai daugeliu faktorių priklauso nuo kiekvieno organizmo individualių savybių. Būtent todėl, vieniems pavyksta atsikratyti tokios masės per mėnesį, ir net greičiau, o kitiems, naudojantiems tokias pat technologijas, reikia dviejų, o kartais – ir daugiau, mėnesių. Svarbiausia – nepasiduoti ir tvirtai siekti savo užsibrėžto tikslo. Pradėkite nuo kelių pagrindinių pakeitimų: atsisakykite riebaus ir saldaus maisto, žalingų įpročių ir pasyvaus gyvenimo būdo, venkite stresų ir kitų neigiamų emocijų.
4 Laikykitės vaisių – daržovių dietos. Jos ypatumai tame, kad pagrindiniai jūsų patiekalai turi būti sudaryti, būtent, iš jų. Pasirinkimas jų priklauso nuo jūsų skonio, bet rekomenduojama suvalgyti po 2 – 3 įvairius vaisius ar daržoves pusryčiams, pietums ir vakarienei. Gerti reikia liesą kefyrą ir žaliąją arbatą. Pradžioje, tokia dieta būna kažkiek slegianti, sukelianti alkio jausmą, bet vėliau, jūs pajausite lengvumą, budrumą, jėgų antplūdį; o liekamieji kilogramai pradės greitai nykti.
5 Pradėkite daryti lieknėjimui skirtus fizinius pratimus. Treniruoti reikia visas, be išimties, raumenų grupes, kurių eigą galima sužinoti interneto tinklapiuose. Treniruotis geriausia treniruoklių salėse, bet galima ir namuose. Svarbiausia, atlikti ne mažiau 15 pakartojimų, per tris priėjimus kiekvienam pratimui. Tai efektyviausiai degina riebalus organizme. Treniruokitės ne mažiau 4 dienų per savaitę, o pratimus išskirstykite pagal atskiras raumenų grupes. Likusį laiką skirkite kardio – pratimams: plaukiojimas, bėgimas, pedalų mynimas ant dviračio ar treniruoklio.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments