Kaip padaryti putlias lūpytes


0

Svajojate apie švelnias, putlias lūputes? O iš tikrųjų tai galima padaryti namuose, palyginti per trumpą laiką ir visiškai saugiai. Tad įsidėmėkite kelias gudrybes – ir jūsų lūpos taps putliomis ir gundančiomis.

Rekomendacijos kaip padaryti, kad lūpos būtų putlesnės

Svajojate apie putlesnes lūpas

Svajojate apie putlesnes lūpas

Pradžioj reikia žinoti, kad už lūpų apimtį ir putlumą, atsako kraujotaka. Taigi: kraujotakos stimuliacija padės jums tapti putlių lūpų šeimininke. Kaip gi tai daroma? Visų pirma – nereikia bijoti lūpų lukštenimosi. Po lukštenimosi, panaudojus drėkinančias ir minkštinančias priemones, ta yda greit panaikinama.
Puikus lūpų grandiklis yra susicukravęs natūralus medus. Paimkite jo nedidelį kiekį, užtepkite ant lūpų ir švelniai masažuokite. Po to, kelioms minutėms palikite. Lūpos gaus puikią porciją maitinančių medžiagų ir taps ypatingai švelniomis.
Taip pat galima jas masažuoti paprastu, minkštu dantų šepetėliu, ant kurio galima užtepti lašą riebalinanančio ar maitinančio kremo. Lūpos bematant taps ryškiomis ir putlesnėmis. Žinoma, nereikia persistengti. Toks masažas turi trukti ne ilgiau 30 sekundžių, o šepetėlis turi būti kuo minkštesnis.
Pirmenybę suteikite hipoalerginiams maitinamiesiems kremams, pavyzdžiui – prisotintam vaikiškam. Po tokios procedūros užtenka lūpas nusausinti servetėle ir patepti higienine pomada. Dar vienas tokio masažo privalumas – lūpų kraščiukai tampa ryškesni.

Ką daryti, kad lūpos atrodytų putlesnės

Ką daryti, kad lūpos atrodytų putlesnės

Dar verta dėmesio lūpų priežiūros priemonė, turinti savo sudėtyje mentolo. Tai viena iš efektyviausių ir saugiausių lūpų „putlinimo” priemonių. Esmė tame, kad mentolo ekstraktas skatina kraujotaką masažuojamoje vietoje. Nuo to lūpos tampa švelnios ir putlios. Egzistuoja daug higieninių pomadų, savyje turinčių mentolo eterinio aliejaus.
Po procedūros jaučiamas lengvas dilgčiojimas ir kaitimas; bet tai yra natūrali reakcija į kraujagyslių padidėjimą. Galima tam tikslui naudoti ir lūpų kaukes iš įvairių aliejų, kaip migdolų ar alyvuogių.
Taip pat galima panaudoti aliejus iš persikų ar abrikosų, bet jie naudojami truputėlį juos pašildžius ir pridedant kitų ingredijentų, kaip vitamino E ar Kiniškos simondsijos eterinio aliejaus. Užtepkite pašildytą mišinuką ant lūpų, masažuojant išgręžtu vatos tamponu, suvilgytu karštame vandenyje.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments