Romantiška dovana merginai – ieškome ir randame


0

Mergina – pažeidžiama ir žavi būtybė, kad net ir nežinai, iš kurios pusės prieiti, kad neįžeisti, ar, neduok Dieve, neužpykdinti. Patikti merginai, jei jinai anksčiau nerodė jokios simpatijos jums, taip pat nėra paprasta. Bet štai, jūs jau užsitarnavote jos sutikimą pasimatymui. Kyla klausimas kitas: ką padovanoti pirmo pasimatymo proga? Tokioje situacijoje, vien fantazijos ne gana.
Tenka įdėti ir pastangų, ir sąnaudų, o kartais, ir konsultacijos iš draugų ar vyresniųjų kolegų. Ką kas bekalbėtų, bet kiekviena jaunoji gražuolė mėgsta dovanėles ir siurprizus, o kiekvienas jaunuolis – tam tikra prasme – romantikas. Todėl, pasiieškojus savyje romantikos, sumąsčius, kas gali patikti išrinktąjai, galimai pasiseks išvengti nesėkmės. Taigi, dovanėles merginoms reikia rinktis protingai. Juk padovanojęs paprastą pakabuką raktams, vargu, ar „užkabinsite” jos širdelę. Bet, padovanojus kad ir tą patį pakabuką, bet aiškiai iliustruojant meiliais, originaliais žodeliais, palankumo galite sulaukti. Juk galima išreikšti mintį, kad tas gražus metalo gabaliukas atstoja kibirkštį, kuri įžiebė jūsų širdyje skausčią ugnį. Be abejo, sekantis žingsnis – romantiška vakarienė, puokštė gėlių. Aišku, ne visi jaunuoliai tai sugeba, bet, jei tai įmanoma, paruošk vakarienę merginai pats. Nebūtina, kad sava paruošta vakarienė būtų super prabangi; svarbu – tavo pastangos, noras nustebinti, noras skirti kiek galima daugiau dėmesio išrinktąjai.
Bet būna ir taip, kad pavakarieniauti nėra sąlygų, niekutį dovanoti nesinori, o norisi iš tikro nustebinti merginą. Tada kreipkis į savo beribę fantaziją. Visai neblogai būtų ant asfalto, po merginos langais parašyti: „Labas rytas, mieloji” . Užtaisas gerai nuotaikai ir bučinukas tau – garantuotas. Pratęsiant tokią dieną, galima į darbą, mokyklą, studijas, nusiūsti per kurjerį, prabangią puokštę gėlių. Atminkite, jūs jau turite žinoti, kokios gėlės ir spalvos, jai prie širdies. Suprantama, puokštėje turi būti meilus raštelis; tokie žodeliai taip sušildo širdį… O be to – paskatins mergaitę panekantrauti, laukiant vakaro, kai tu pakviesi ją į kinoteatrą, ir nesvarbu, koks bus filmas. Svarbu – jūs būsite šalia.
dovana merginai

Jei lauke vasara, šiltas vakaras, labai romantiškai atrodo išvyka ant daugiaaukščio namo stogo. Tik įsivaizduok, kaip gražu stebėti saulėlydį, po to skaičiuoti beribiame danguje žvaigždes, abgobti merginos pečius savo švarkeliu, atkimšti butelį šampano, suvalgyti po gabalėlį šokolado…
O būna ir taip: jei prasikaltote prieš merginą kame nors, ir nori išpirkti savo kaltę – pripirkite daugybę oro balionėlių, suriškite į vieną mazgelį, pripildykite juos heliu, pariškite pliušinį meškiuką ir paleiskite po jos langais. Toks gestas neliks nepastebėtu, ir atleidimo tikrai sulauksi (gal būt, kažkiek ir vėliau, bet tikrai sulauksi).
Jei ieškote romantiškosdovanos merginos gimtadieniui, tai pagrindiniu siurprizu būsite jūs pats. Tam jums reiks didelės kartoninės dėžės nuo šaldytuvo ar skalbimo mašinos, dekoratyvinio kaspino perrišimui, dekoratyvinio vyniojamo popieriaus ir draugų pagalbos. Dailiai išpuošiame dėžę, padarome kelias kiaurymes, kad vidun patektų oras, įlendame į dėžę, su savimi pasiėmęs puokštę nuostabių gėlių. Po to jau prašome draugų, pristatyti „siuntą” pagal nurodytą adresą. Prie dėžės būtina pritvirtinti naudojimo instrukciją: prausti, rengti, šukuoti, maitinti 5 kartus per dieną, mylėti kasdien, išvesti pasivaikščioti ryte ir vakare, laikyti švaroje, nebarti, neįžeidinėti. O jeigu kartais ir pabarsite, tai po to paglamonėti ir kelis kartus pabučiuoti. Kiekviena dovana, jeidovanojama merginai iš tyros širdies, visada palies jos širdį šiltais jausmais.
Dovanokite dovanėles jai dažniau ir vis priminkite, kokia ji jums brangi ir kaip jūs ją mylite.
Atminkite: įkyrumas – blogas požymis. Yra ir tokių merginų, nors – mažuma.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments