Kaip patraukti vyro dėmesį – 5 taisyklės, kurias turi žinoti moteris


0

Kodėl kai kurios moterys pastoviai traukia prie savęs vyrus, nors yra jau nebe pirmos jaunystės? Jos vis dar žavingos, linksmos. Jos tiesiog vyrų magnetai.

Atskleisiu penkias paslaptis kurios padės jums pritraukti vyrus. Leiskite sau būti žavinga.

Stovėkite kambario viduryje

Kai atsidursite vakarėlyje, stenkitės stovėti kambario viduryje. ( Nesikūprinkite, nesuglėbkite, nenešiokite batų, kurie gali nutrinti, kad nebepastovėsite) Apsižvalgykite aplinkui, pavaikščiokite, pakalbinkite žmones esančius šalia, bet jeigu norite , kad jus užkalbintų patrauklus vyras, niekada neatsisėskite. Kai pamatysite vykstant ką nors įdomaus, grakščiai prieikite ir pakalbinkite, kas čia nutiko.

 

Stovėkite kampuose prie baro

Jei jūs esate bare, pobūvyje ar naktiniame klube vieta baro kampuose yra tikrai gera pozicija. Šitoje vietoje galima lengvai susipažinti su naujais žmonėmis. Dažnai barmenai bendrauja su žmonėmis, kurie stovi šitoje pozicijose. Blogiausia vieta, tikriausiai, stovėti prie sienos, sėdėti prie stalo ar bendrauti didelėje kompanijoje. Jus daug sunkiau užkalbinti, jei esate dideliame būryje žmonių. Žinoma, linksminkitės su savo draugais, tik nepamirškit reguliariai pasivaikščioti ir savarankiškai pabendrauti.

Visada atrodykite gražiai

Gal tai ir skamba nuvalkiotai, bet jūs niekada nežinote kur ir kada sutiksite jums patinkanti vyrą. Niekada neišeikite iš namų neatrodanti pati gražiausia. Net jei einate į sporto klubą ar tiesiog pabėgioti lauke, niekada nepamirškite bent jau pasidažyti lūpų ar pasigražinti plaukus. Žinokite, kokios spalvos jums tinka labiausiai ir su kokiais drabužiais atrodote patraukliausiai. Vyrus labiausiai traukia rožinės-persikinės spalvos. Šitos spalvos dažniausiai tinka prie visų odos tonų. Taip pat, žmonės traukia, kai jūs būnate apsirengusi savo akių spalvos drabužiais.( Jei jūsų akys yra skirtingų spalvų, pasirinkite drabužius iš vienos iš tos spalvos).

 Saugokitės savo kūno kalbos

Kūno kalba yra viskas. Nuolat šypsokitės, žiūrėkit žmonėms į akis ir kai pamatysite, kad kažkas susidomėjo jumis, pakreipkite galvą, nuleiskite akis ir dar kartą pažiūrėkite į jį. Tai susidomėjimo ženklas, kuris padės vyrui apsispręsti. Žinoma, plaukų kedenimas tai tik dar vienas susidomėjimo ženklas. Tai vienas iš būdų, kaip nusiųsti vyrui ženklą, kad jūs norite pabendrauti su juo.

Ko nereiktų daryti

Patraukli moteris žino, ko nereikia daryti: kalbėti apie save be sustojimo, sukryžiuoti rankų, žiaumoti gumą, apžiūrinėti savo nagus, judinti kojas ir kramtyti ledą. Visi šitie veiksmai tik byloja, kad jūs nerimaujate, esate nusivylus ar tiesiog pas jus prastos manieros. Taip pat nekalbėkite apie savo buvusiuosius, tai numuša vyro pasitikėjimą savimi.

Kai jūs einate gatve ir pamatote patrauklų vyrą, pabandykite pritaikyti šitas penkias taisykles. Būti vyrų magnetu, tai paprasčiausiai reiškia būti visada budriai: ryte, dieną ir vakare. Mėgaukitės nuotykiais!


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments