Laikas mylėti ir dovanoti


0

Šv.Valentino diena – dar vienas malonumas, kurį mes gavome griuvus Geležinei uždangai. Tai visų įsimylėjėlių šventė, kuri Europoje švenčiama nuo XIII-ojo amžiaus. Tačiau pagal žmonių meilę užima gretimą vietą šalia užsitęsusio Kalėdų-Naujųjų Metų šventimo.
Sunku pervertinti šios šventės svarbą. Visų įsimylėjėlių gyvenimas su ja labai supaprastėjo. Dabar atsirado dar viena oficiali priežastis prisipažinti savo jausmus . Nesvarbu, kam ir už ką, nesvarbu, abipusiai ar ne, pagrindinis dalykas – meilė. Nors tik šią dieną .

Laikas mylėti ir dovanoti

Bet meilė, ypač pagal kalendorių, reikalauja įrodymų. Valentininė purpurinė širdelė tinka paaugliams, o turinčius patyrimo ja neįtikinsi. Brandžius jausmus išreikšti reikia per solidžias dovanas. Na, o jeigu jūsų meilė – ypatinga ir nepakartojama, tai ir ją išreikšti teikitės originaliai.
Pagal apklausą, beveik visos moterys mėgsta gauti dovanų papuošalų, dauguma vyrų – buitinės technikos. Dabar, kada jūs žinote, apie ką svajoja jūsų partneris, pafantazuokime apie tai, ką mes patys norime jam padovanoti.
Dovana Jai gali būti saldainių rinkinys, ypač jeigu jūsų mylimoji -sm aližė. Jais galima pasigrožėti, o po to kartu suvalgyti. Tada galite drąsiai teigti, kad jūsų santykių saldaininis – puokštinis laikotarpis jau praėjo ir pereiti prie ryžtingesnių veiksmų .
Gavus atvirutę su gyvais drugeliais susižavės net pati pragmatiškiausia moteris. Tačiau neaišku, ką su šiais drugeliais daryti toliau, bet neišdildomas tokios dovanos įspūdis liks jai visą gyvenimą.
Padarykite savo draugės fotokoliažą. Jai iš karto taps aišku, kokia ji yra jūsų svajonėse – viduramžių gražuolės, dramatiškos femme – fatale arba žaismingos Moulin Rouge šokėjos. Ir jeigu jūsų sukurtas įvaizdis jai patiks, tai ji visomis jėgomis stengsis jam atitikti.
Tajų masažo seansas – dar vienas sėkmingas variantas. Pirma, iš masažo salono ji išeis išsiblaškiusi, skrajojanti virš debesų su švelnia kvepiančia oda. Antra, didelė tikimybė, kad ji norės pakartoti tą pačią procedūrą su jumis.
Jeigu jums patinka dainuoti, padovanokite savo pirmą ir išskirtinį diską. Tai nėra taip sunku, kaip atrodo. Ir ji su pasididžiavimu pasakos savo draugėms, kad susitikinėja su roko dainininku ( pop – dainininku, repo dainininku ir t.t. ).
Įamžinti savo vardus arba parašyti meilės laišką galite ant grindinio akmenų. Tokia naujovė yra labai populiari. Jeigu jūsų nejaudina, kad jūsų vardai bus mindžiojami šimtų tūkstančių žmonių, tai jie įsirašys į istoriją.
Puiki dovana Jam gali būti seksualaus moteriško apatinio trikotažo komplektas (kuris puikuosis ant jūsų, jo draugės). Jeigu jūs pajėgsite įtikinti jį, kad tai tikrai jo dovana (su tokiu įtikinėjimo sugebėjimu tinka eiti į didžiąją politiką).
Stilingi marškinėliai su užrašu” Geriausias meilužis” arba” Misteris visata” – taip pat variantas. Svarbiausia, kad jis turėtų gerą humoro jausmą.
Kaklaraištis su mėgstamo futbolo klubo ženklu ar pageidaujamos prekės logotipu – įdomu ir kartu atspindi jo interesus. Dėvimas bendraminčių rate.
Visi vyrai mėgsta sportą, netgi tie, kurie nesportuoja. Todėl žinokite: jūsų vyras svajoja gauti dovanų kokią nors sporto įrangą. Ir nesvarbu, kad jis jos niekada neišbandys. Taigi, jeigu jus sužavėjo šita beisbolo lazda, drąsiai ją dovanokite jam: ji jį taip pat užburs.
Galiausiai, prisipažinkite jam meile, net jeigu nei vienas iš jūsų to nedarė anksčiau. Jūs nusprendėte, kad jis turėtų tai pasakyti pirmas? Bet Šv. Valentino diena – tai ne laikas galvoti apie tai, kas kam yra skolingas. Būkite dosni, pasakykite, kad mylite jį. Ir tai bus jam vertingiausia dovana.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments