Dovana bendradarbei


0

Jei jūsų darbovietėje neorganizuojami korporatyvai jubiliatų garbei, verta įteikti dovaną kolegei, savarankiškai. Tai teigiamai veikia tolesniems bendradarbiavimo santykiams ir draugiškai atmosferai tarp bendradarbių. Ką padovanoti kolegei moteriai, kaip išrinkti teisingą dovaną?
Kad pirkimo procesas netrukdytų darbui, reiktų tuo pasirūpinti iš anksto (savaitė – dvi, iki jubiliejaus). Pasitarkite su kitais, surinkite pinigus. Pasistenkite sužinoti iš jos artimųjų arba gerų draugų, kam ji skiria prioritetą, kokie jos pomėgiai ir pan.

Dovanų variantai

Juvelyriniai papuošalai – tai didesnio kolektyvo variantas. Jei jūsų surinkta suma nepakankama pilnaverčiam juvelyriniam papuošalui, verta išsirinkti atskirą pakabutį. Buhalterei galima padovanoti pakabutį su dolerio atvaizdu, sekretorei – su rašymo plunksna…

Pinti vazonai. Kiekvienai moteriai patinka kurti jaukią atmosferą namuose ir darbe. O pinti vazonai ir vazonėliai, pripildo erdvę nuostabia šiluma. Modelių pasirinkimas labai įvairus, todėl jūs tikrai rasite, kas pritiktų jūsų kolegei. Į vazą galima pridėti gėlių arba saldumynų.
Originalus stalo šviestuvas. Pasitarnaus kaip naudinga dovana.
Atminties kortelė. Ideali dovana, jei jūsų kolegė naujas žmogus kolektyve, turi reikalų su kompiuteriu, o jūs dar nežinote jos pomėgių ir kam ji skiria prioritetus.
Stalo fontanėliai. Dėka šio suvenyro, su raminančiu vandens čiurlenimu, jūs galite suteikti kolegei jaukią aplinką tiek namuose, tiek prie darbo stalo.

Dovana

Dovana

Laikrodis. Originalūs laikrodžio ar žadintuvo modeliai – puiki dovana moteriai – kolegei; ypač, jei dažnai ji žvilgčioja į telefoną, norėdama sužinoti laiką.
Elektroninis foto rėmelis darbastaliui. Puikus suvenyras atsiminimams.
Saldumynai ir brangios, kokybiškos kavos ar arbatos pokelis, prabangi puokštė gėlių – puiki idėja.
Ko neverta dovanoti?
Apatinių rūbų, pėdkelnių, patalynės reikmenų. Nepatartina teikti kaip dovaną kūno priežiūros priemonių, su užrašais: nuo raukšlių, celiulito, senėjančiai odai…
Alkoholis bei cigaretės – tai iš vyriškų dovanų srities. Pagyvenusioms moterims nereikia dovanoti daiktų, turinčių sąsają su amžiumi.
Suprantama, ką padovanoti moteriai – kolegei, kolektyvas sprendžia pats. Tačiau svarbiausia – įdėti į dovaną pagarbą ir rūpestį. Ir tada pas jus darbe tvyros jaukumo, draugiškumo ir bendro supratimo atmosfera.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments