Samsung Galaxy S8+ vienas iš labiausiai technologiškų


0

Visų pima, tai vienas gražiausių smartfonų, kuriuos šiandien galima įsigyti. Antra, vienas iš labiausiai technologiškų. Galingas „įdaras” dera prie įspūdingo dizaino, kurio pagrindą sudaro – gaubtas, berėmis ekranas. Beje, ruošiant Samsung Galaxy S8+, mes radome ir trūkumų.
Šiais metais kompanija Samsung, vienu metu pristatė du flagmaniškus modelius – Galaxy S8 ir Galaxy S8+, kurie skiriasi viens nuo kito ekranų įstrižainėmis, akumuliatorių talpomis, o kaip pasekmė – gabaritais ir svoriu. Gamintojai pasistengė nenuvilti savo „galaktinės” markės gerbėjų ir realizavo šiose naujovėse labiausiai pirmaujančias technologijas. Iš dalies, tai liečia našumą, foto ir video galimybes, galimybes papramogauti, na, ir, suprantama – duomenų sauga.
Taip pat, egzistuoja ir firminiai ypatumai: „beribis” ekranas, korpuso apsauga nuo drėgmės bei dulkių, akies rainelės skeneris, mikro SD kortelių palaikymas, o taip pat turi greito, belaidžio įkrovimo funkciją ir tt. Testavimui mums kliuvo Galaxy S8+ modelis; beje, jo versija – viena SIM kortelė SM – G955F (dviejų SIM kortelių varsijai, prie pavadinimo prisideda raidė „D” ).

Dizainas, ergonomika

Žiūrint į kiek ištemptą Galaxy S8+, pirmu momentu sunku buvo suvokti, kad jo ekranas – virš 6 colių (tiksliai – 6,2 colio). Reikalas tame, kad „didelio” flagmano plotis, buvo mažiau pastebimas, už šalia atsiradusio 6 colių Asus ZenFone 2 Laser (73,4 mm, prieš 84 mm).
Taip, iš frontalinės plokštės, kartu su Samsung logotipu, dingo mechaninis mygtukas „Namo” .

Kameros

Pagrindinė kamera liko nuo praeitų metų lyderio, Samsung Galaxy S7 Edge. Viskas, rodos, išliko savo vietose: 12 Mpi sensorius su pikselio dydžiu – 1,4 mkm, greitas autofokusavimas, Dual Pixel technologijos bazėje.
Maksimali galima nuotraukų skiriamoji galia – 4032х3024 taškai (12 Mpi), prie formato 4:3. Kadangi smartfonais fotografuojama daugeliu atvejų spontaniškai, kai nėra kada derinti nustatymus, tai labiausiai vartotoją domina automatiniai režimai. Ir šiuo klausimu, dirbti su Samsung Galaxy S8+ – vienas malonumas; ar tai peizažas, ar tai Makro, ar apšvietimas dieninis, ar vakaras… Beje, fotografuojant automatiniu režimu, verta aktyvuoti dar ir AutoHDR funkciją.

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8+
Pagrindine kamera galima filmuoti 4K (3840х2160 taškų) raiška, prie 30 fps kadrų dažniu. O štai, norint išgauti Full HD kokybę, paskutinįjį parametrą galima padidinti iki 630 fps.

Garsas

Kažkiek nuvylė tai, kad Galaxy S8+ neturi stereo garsiakalbių. Vienas „multimedinis” garsiakalbis, rodos, stengiasi iš paskutiniųjų, bet garso gilumo ir erdvės, vis tik – trūksta.

„Įdaras” , našumas

Euoropietiškai rinkai, įskaitant Lietuvą, gamintojai parinko sistemą ant čipo Samsung Exynos 9 Octa 8895. Jis jungia 8 branduolių, 64 bitų procesorių.
Iš 64 Gb pagrindinės atminties (UFS 2.1), Galaxy S8+, po įjungimo, prieinami 53,9 Gb. Praplečiant šią saugyklą, numatytas atminties kortelės micro SD/HC/XC, iki 256 Gb atminies, lizdas.
Reikia pažymėti, kad pirmuoju smartfonu, gavusiu Bluetooth 5.0, ir tapo Galaxy S8+. Duomenų perdavimo greitis pagal interfeisą, teoriškai, padidėjo dvigubai, o distancija – 4 kartus.
Transliuoti garsą naujasis flagmanas žada vienu metu, į du prijungtus prie jo Bluetooth įrenginius, pavyzdžiui, kolonėlę ir ausines.
Stacionaraus akumuliatoriaus talpa – sudaro 3 500 mAh. Našumą garantuoja spartusis ir belaidis įkrovimai.

Privalumai:

 • Rekordinis našumas;
 • Puikus berėmis, aukštos raiškos ekranas;
 • Kokybiškos kameros;
 • Įspūdingas autonomiškumas;
 • Spartusis ir belaidis įkrovimas;
 • Biometrinės saugos funkcijos;
 • Korpuso atsparumas drėgmei ir dulkėms.

Trūkumai:

 • Slidus stiklinis korpusas;
 • Nepatogiai įtaisytas daktiloskopinis skeneris;
 • Vienas „multimedinis” garsiakalbis;
 • Aukšta kaina.

Flagmanas Samsung Galaxy S8 nugalėjo…Yra žinoma, kad dalis naujų pavyzdinių išmaniųjų telefonų Galaxy S8…
Internete pasirodė informacija, kad…Šis smartfonas neseniai apsišvietė GFXBench benčmarketo bazėje, kur buvo paviešintos…
Paviešintos naujojo flagmano Nokia 9…PanARMENIAN.net – Portalo FrAndroidžurnalistai sugebėjo pratestuoti naująjį flagmaną Nokia 9,…


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments