Samsung Galaxy S9 ir S9+ privalumai ir trūkumai


0

Pietų Korėjos gamintojas, vasario 25 – ąją pristatė savo flagmanus – Samsung Galaxy S9 ir S9+. Prezentacija įvyko Pasaulinio mobiliojo kongreso World Mobile Congress, rėmuose, Barselonoje. Išoriškai, smartfonai beveik nesiskiria nuo savo pirmtakų, bet „įdarai” – atsinaujino. Kame gi Galaksy S9 ir S9+ privalumai ir trūkumai?
Pagrindinis dėmesys laukiama kainose. Pasak ekspertų, aparato kaina – silpnoji grandis. Pardavimų starte, kaina laukiama: 59 990 rub už Galaxy S9 ir 66 990 – už Galaxy S9+. Ir Samsung Galaxy S9+ (256 Gb) – 74 990 rublių. Specialistai pažymi, kad šiek tiek brangiau galima nusipirkti Apple iPhone X, su ilgamete garantija. Tačiau kažkiek ramina, kad naujojo devintuko kainos bus beveik vienodos visam pasaulyje, kas neleis pasireikšti juodąjai rinkai.
Kuo flagmaniška Samsung S serija traukia vartotojų dėmesį – tai kamera, kuri neturi analogų tarp konkurentų. S9 turi 12 Mpi pagrindinę kamerą. S9+ – dviguba kamera, kurios pagrindinis objektyvas turi 12 Mpi sensorių. Priekinė „devintukų” kamera turi 8 Mpi sensorių. Galaxy S9 ir S9+, kamera funkcionuoja kaip žmogaus akies vyzdys – automatiškai susitraukia, kai šviesiau ir išsiplečia – kai šviesos mažiau. Rezultate, atvaizdai gaunasi kaip didžiųjų fotoaparatų. Kamera nebijo fotografuoti tamsoje. Galaxy S9+, yra antrojo fono „išplaukimo” funkcija. Svarbus privalumas – super lėtinančio filmavimo galimybė: kamera filmuoja 960 kadrų/s greičiu. Tai yra – gali akimirksniu atkurti, kaip sprogsta oro balionas. Dėka įtaisyto į kamerą judesio daviklio, Galaxy S9 ir S9+, geba automatiškai fiksuoti į objektyvą pakliuvusius greitai judančius objektus. Vaizdams galima pritaikyti foninę muziką. O iš vaizdo įrašų galima sukurti GIF failus.

Samsung Galaxy S9 ir S9+

Samsung Galaxy S9 ir S9+

Samsung Galaxy S9 ir S9+

Taip pat, kaip privalumą, galima paminėti tai, kad kameroje įmontuotas vertėjas: pakliuvęs į kadrą tekstas užsienio kalba, gali būti išverstas į kalbą, suprantamą vartotojui. Maloniu bonusu taps ir personifikuoti animuoti jaustukai, kuriuos galima bus įkelti į populiarius mesendžerius. Programa sukurs iš autoportreto simpstišką multiplikacinį antrininką, 3D formatu. Tokie jaustukai pristatyti arba video formatu, arba AGIF, kurie naudojami kuriant GIF -us.
Galaxy S9 ir S9+ įtaisyta paskutinė sistemos Android 8.0. versija; smartfonai dirba aštuonių branduolių Exynos 9810 procesoriumi, su duomenų saugos sistema Knox. Komplekte taip pat yra stereo garsiakalbiai, AKG gamybos ausinės ir mini -džekas. Šie modeliai nebijo nei dulkių, nei drėgmės. Abu modeliai palaiko sparčiojo krovimo funkciją, o taip pat, per įkrovimo stotelę DeX, juos galima prijungti prie monitoriaus. Pirštų atspaudų skeneris įtaisytas patogiau – po kamera. Prie akies rainelės skenerio, pridėta veido atpažinimo sistema, kaip iPhone.
Naujosios „Devinkės” prieinamos trijų spalvų – juodasis brilijantas, titanas ir ultravioletas. Telefonai patogiai „sėdi” delne. Kaip ir ankstesniųjų modelių, jų dizainas berėminis. Priekinė plokštė, praktiškai, pilnai užpildyta ekranu. Galaxy S9 – 5,8 colio ekranas, o Galaxy S9+ – – 6,2.
Tačiau, nepaisant daugelio privalumų, ekspertai įžiūri ir eilę rimtų trūkumų. Dalinai, tai komplektuojančių detalių bei aksesuarų trūkumas. Pigesnių dėklų bei kitokių smulkmenų, iPhone žymiai daugiau, nei bet kuriam Android sistemos prietaisui. Taip pat „devinkėms” ne į naudą tai, kad jie itin panašūs į kitus flagmanus. Reikalas tame, kad gamintojas nukopijavo daugelį detalių nuo konkurentų. Anksčiau žiniasklaidoje pranešta, kad Samsung Galaxy S9 ir S9+, gali tapti paskutiniaisiais, iš serijos S. Naujuoju kompanijos prioritetu taps Galaxy X linijos gamyba.
Samsung Galaxy S8+ vienas iš labiausiai technologiškų Visų pima, tai vienas gražiausių smartfonų, kuriuos šiandien galima įsigyti.…
Xiaomi Mi6. Ar pavyko kinų kompanijai sukurti iPhone žudiką Xiaomi Mi6. Pastaruosius trejetą metų, sėdant rašyti apžvalgą apie eilinį…
Žinomos naujos detalės apie Samsung Galaxy S9 ir Galaxy S9 Plus Samsung Galaxy S8+ vienas iš labiausiai technologiškų Visų pima, tai…


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments