Kaip pripratinti kačiuką prie draskyklės


0

Kaip pripratinti katę prie draskyklės
Išmokykite katę galąsti nagus
Patarimai pratinant kate prie draskykles
Kaip įpratinti katytę, kad draskytusi į draskyklę
Draskyklės katėms
Kaip pripratinti katę

Jūsų namuose atsirado kačiukas. Dabar jau nuo jūsų priklauso, ar jis išsiugdys tuos įgūdžius, kurių jį moko jo mama katė. Kad kačiukas nedraskytų jūsų mėgstamiausios ir brangiausios sofos, vertėtų jį skubiai išmokyti galąsti nagus tinkamoje vietoje. Taigi, draskyklę jūs jam išrinkote, įtaisėte ir davėte kačiukui laiko susipažinti su šiuo nauju daiktu.
1. Norint sėkmingai pratinti kačiuką ar suaugusią katę prie draskyklės, reikia daug kantrybės ir laiko. Pavyzdžiui, savaitgalį. Jums reikia atidžiai stebėti augintinį: vos tik jis nusitaiko pagaląsti nagus į sofos kampą ar kilimą, reikia tuoj pat jį čiupti ir nešti prie draskyklės. Šiek tiek išskleiskite jo nagus ir švelniai pertraukite jais per „galąstuvą” . Štai jūs ir parodėte mažyliui, kam reikalingas šis įdomus instrumentas. Taip reikia elgtis kiekvieną kartą, kol kačiukas pripras tai daryti savarankiškai jūsų norimoje vietoje.

pripratinti kačiuką prie draskyklės

Kaip atpratinti kates draskyti baldus
2. Zooprekių parduotuvės parduoda specialius produktus, padedančius pritraukti kates į tinkamas vietas ir nukreipti jų dėmesį nuo jums brangių daiktų. Labai veiksminga yra katžolė ir valerijono ekstraktas. Jais galima apdoroti draskyklės dangą. Šių augalų kvapas patrauks mažylio dėmesį, ir jis greitai įpras galąsti nagus į tinkamą paviršių.
Atpratinti kačiuką nuo jo jau pamėgtų vietų padės citrinos ar bet kurie kiti citrusiniai vaisiai. Apšlakstykite šių vaisių sultimis draudžiamas vietas, ir kačiukas jų vengs. O greitai ir visai pamirš, kad kažkada ten galando nagus.
3. Žaislai taip pat gali padėti pripratinti kačiuką prie draskyklės. Draskyklės viršuje pakabinkite ant siūlo skambantį ar čežantį žaislą. Parodykite mažyliui, kad ten jis gali rasti kuo pažaisti. Žaisdamas jūsų augintinis nagais kabinsis į draskyklės dangą. Taip jis greitai supras, kur galima pagaląsti nagus.
4. Naudokite auklėjamuosius metodus – skatinkite tinkamą elgesį ir bauskite, jei pradėjo galąsti nagus neleistinoje vietoje. Kai tik pastebėsite, kad kačiukas pradeda draskyti sofą, iš karto jį sudrausminkite, griežtai pasakykite „negalima” ir perkelkite į tinkamą vietą. Jei mažylis pagalando nagus į draskyklę, pagirkite jį, paglostykite ir duokite ką nors skanaus.

Naudingas patarimas

Patogiausia pradėti mokymą ryte. Pabudę kačiukai paprastai išsitiesia, išleisdami nagus. Šiuo tinkamu metu nuneškite kačiuką prie draskyklės ir padėkite jam gerai pasirąžyti naudojant draskyklę.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments