Kaip karpyti gyvūnų nagus


0

Naminiai gyvuliukai atneša daug džiaugsmo, ilgainiui tapdami šeimos nariais. Kad išvengti apdraskytų tapetų, baldų ir kitų namų vertybių, augintinių šeimininkui verta pasirūpinti ir jų nagų būkle; tiksliau sakant- padaryti jų nagučius nepavojingais namų ūkiui, t.y- reguliariai pakirpinėti.
Jums prireiks:

  • Nagų karpymo žnyplių
  • Vandenilio peroksido
  • Vatos

Instrukcija kaip nukarpyti augintiniui nagus?

Kaip karpyti nagus šuniukui

Kaip šuniui kirpti nagus

Kaip šuniui kirpti nagus

Kai šuniukai pradeda kaukšėti savo nagučiais į grindis, dažnai įkyri ne tik šeimininkams, bet ir kaimynams, gyvenantiems aukštu žemiau. Lakstant grindimis, kilimais, šunų nagai nenusidildo taip, kaip į asfaltą ar betoną. Todėl jie auga ganėtinai greitai. O tai jau minėti nepatogumai ne tik šeimininkui, bet ir šuniukui.
Pakirpinėti nagus reikia specialiomis žnyplėmis- giljotina. Geriausiai tai daryti dviems, ypač, jei šuo didelis. Vienas žmogus prilaiko augintinį, kitas apkarpo nagus. Kaip variantą, galima pasirinkti ir nagų dildymą, bet tai žymiai ilgesnė procedūra.

https://youtube.com/watch?v=9J20EPi14vU

Kaip karpyti nagus katėms

Kaip karpyti kačių nagus?

Kaip karpyti kačių nagus?

Čia taip pat naudojamos specialios žnyplės. Užkelkite katę sau ant kelių. Paimkite jos kojytę į vieną ranką dviems pirštais, letenėlės pagalvėlę paspauskite pirštu, kad nagučiai išlįstų iš pagalvėlės. Jei nagučiai skaidrūs- jūs pamatysite, kur yra gyvuonis. Tada nukirpkite nago galą iki jo jo. Jei nagai matiniai ar pigmentuoti, nukirpkite patį galiuką. Atminkite: nagas nukerpamas ne tiesiai, o kampu, nukreiptu į nago smaigalį.

Kaip karpyti nagus graužikams

Pasodinkite žvėrelį ant lygaus paviršiaus ir atsargiai „nukąskite” nagų galiukus. Karpant užpakalinių kojyčių nagučius, geriau gyvūnėlį prikelti ir tik tada nukarpyti. Patogiau tai atlikti dviems žmonėms. Būkite atsargūs. Labai svarbu- neužgauti pulpos. Kirpti reikia kampu, kaip ir natūraliai auga nagai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments