Kaip išrinkti įdomias ir naudingas dovanas vaikams


0
Kokią dovaną išrinkti vaikui
Idėjos ir patarimai
Dovanos vaikams
Kaip teisingai išrinkti dovaną
Vaikų dovanų idėjos
Originalios dovanos

Ruošdamiesi sveikinti vaiką, suaugusieji būtinai renka dovaną mažyliui. Visiems norisi įtikti, padovanojus kažką įdomaus ir naudingo. Tačiau kai kurie mažieji dovanų gavėjai, greitai pamiršta apie svajotąjį siurprizą. Tad, kaip nesuklysti? Egzistuoja rekomendacijos, padedančios išrinkti dovaną vaikui, kuri būtinai jam patiks.

Turėkite omeny vaiko amžių

TEXDovanos pagal amžiųT

Dovanos pagal amžių

Mažyliui iki dviejų metukų, tiks lavinantys žaislai, knygelės su pasakomis ir didelėmis, gražiomis iliustracijomis. Kiek vyresniems, patinka žaidimai, kur galima įsivaizduoti save tėčiu ar mama. Pavyzdžiui, virtuvinių indų bei įrankių rinkinukai, žaisliniai staliaus įrankiai, lėlės, mašinos.
Dovana penkių- šešių metų vaikui, turi jį sudominti. Šio amžiaus vaikai intensyviai piešia, mėgsta stalo žaidimus, konstravimą, vaikiškas enciklopedijas. Su malonumu priima bilietus į cirką ar atrakcionų parką.

Orientuokitės į pomėgius

virtuvės šefas

Virtuvės šefas

Mažasis jubiliatas domisi piešimu? Padovanokite profesionalų teptukų, dažų ir pieštukų rinkinį. Pradedančiajam sportininkui, reikia sportinės ekipiruotės, mėgėjui skaityti, mylimo autoriaus knyga.
Jei yra galimybė, paklauskite vaiko ar jo tėvelių, ko vaikas pageidautų. Nenustebkite; bet jaunoji ledi gali paprašyti mašinėlės, o berniukas- virtuvinių įrankių. Gal būt, šeimoje auga virtuvės šefas ar užkietėjusi lenktynininkė?

Nesivaikykite kainų

Gera dovana

Gera dovana

Gera dovana – ne būtinai turi būti brangi. Vaikai nevertina įdėto kapitalo; jiems turi būti įdomu. Originali dovana- visada turi pasisekimą. Šešiametis mieliau priims plastilino rinkinį ar konstruktorių, nei brangų, jo manymu, bereikalingą, patalynės komplektą.
Jei nusprendėte padovanoti vokelį su pinigais, įteikite jį tėveliams. Tik ir mažyliui kažką padovanokite; juk tai jo šventė. Pavyzdžiui, didelį ryšulį oro balionų. Išrinkite dovaną nuo širdies; tada tokia dovana išlieka vaiko atmintyje ilgą laiką.
Ką padovanoti 5 metų vaikui

Ką padovanoti gimtadienio proga
Geriausia dovana vaikui
Ką padovanoti vaikui1 Riedučia


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments