Kaip padidinti žemą kraujospūdį


0

Kaip padidinti kraujo spaudimą
Jei vargina mažas kraujospūdis
Kaip pakelti kraujospūdį
Žemas kraujo spaudimas
Ką daryti esant žemam kraujospūdžiui
Žemas kraujo spaudimas. Kaip jį pakelti
Kraujospūdis 90/60 laikomas žemu. Žemas kraujospūdis gali sukelti galvos svaigimą, vėmimą ar net alpimą. Sunkiais atvejais žemas kraujo spaudimas gali būti pavojingas gyvybei. Kad išvengtume šių problemų, reikėtų nuolat palaikyti normalų spaudimą. Kaip to pasiekti?
Kai žmogaus kraujo spaudimas žemas, smegenys nėra pakankamai aprūpinamos krauju, dėl to žmogus gali prastai pasijausti ir net netekti sąmonės. Hipotenzijos priežastys būna įvairios: širdies problemos, endokrininiai sutrikimai, dehidracija, maistinių medžiagų trūkumas, šalutinis vaistų poveikis, kraujo netekimas, nėštumas.
Priklausomai priežasčių, lemiančių žemą kraujospūdį, galima griebtis keleto naminių priemonių, kad spaudimas taptų normalus.
1 Druska. Įtraukite į savo mitybą daugiau druskos ar sūraus maisto. Druska kelia kraujo spaudimą. Du kartus per dieną išgerkite po pusę stiklinės vandens, iš anksto ištirpinę jame 1 šaukštelį druskos.
2 Medus. Jeigu jums svaigsta galva dėl žemo kraujospūdžio, išmaišykite stiklinėje vandens 2 šaukštus medaus ir žiupsnelį druskos ir išgerkite.
3 Granatai. Šis vaisius yra tradiciškai naudojamas kraujo spaudimui kelti. Galima jį naudoti įvairiai: valgyti vaisius, maišyti į salotas ar gerti sultis.
4 Kava. Kofeinas, esantis tamsioje kavoje, padeda akimirksniu padidinti kraujo spaudimą. Tam užtenka išgerti 1-2 puodelius kavos per dieną.

Kaip padidinti žemą kraujospūdį kokių priemonių imtis

Kaip padidinti žemą kraujospūdį

Kaip padidinti žemą kraujospūdį

5 Razinos. Tai labai naudingas vaistas nuo žemo kraujo spaudimo. Valgykite po 20-30 razinų kiekvieną rytą kelias savaites, kad spaudimas taptų normalus.
6 Vanduo. Daugeliui žmonių mažą kraujospūdį sukelia dehidratacija. Todėl būtina gerti daugiau vandens, jei jūs jaučiate, kad jūsų kraujospūdis mažėja. Užtenka per dieną išgerti 8-10 stiklinių vandens. Galima jį pakeisti sultimis.
7 Burokėliai. Žalių burokėlių sultyse yra daug geležies, jos labai naudingos, keliant kraujospūdį. Savaitę gerkite po stiklinę 2 kartus per dieną, kad pajustumėte poveikį.
8 Bazilikas. Šis augalas turi daug gydomųjų savybių. Susmulkinkite kelis baziliko lapus, sumaišykite su šaukštu medaus ir valgykite tuščiu skrandžiu.
9 Venkite alkoholio. Net vartojamas saikingai alkoholis sukelia dehidrataciją, dėl kurios sumažėja kraujospūdis.
10 Sveika mityba. Įsitikinkite, kad jūsų organizmas gauna visų reikalingų maisto medžiagų. Reikalingų maisto medžiagų stygius turi įtakos savijautai ir kraujospūdžiui. Įtraukite į savo valgiaraštį daugiau grūdinių kultūrų produktų, vaisių, vištienos, žuvies ir daržovių. Ribokite angliavandenių, pavyzdžiui, ryžių, bulvių, duonos, makaronų ir t.t., vartojimą.
11 Dažnas valgymas. Geriau dideles maisto porcijas padalinti į keletą mažesnių. Suvalgius daug maisto, kraujas suteka į skrandį ir sumažėja kraujo tekėjimas į širdį ir smegenis.
12 Saikingas fizinis aktyvumas. Lengvi fiziniai pratimai – joga, vaikščiojimas, plaukimas ir važinėjimas dviračiu – labai naudingi reguliuojant kraujospūdį. Siekiant išlaikyti normalų kraujospūdį, fizine veikla reikėtų užsiimti kiekvieną dieną.
13 Venkite streso. Stresas yra svarbus veiksnys, lemiantis kraujospūdžio svyravimus. Venkite negatyvių minčių ir bereikalingo nerimo. Svarbu nedirbti iki vėlyvos nakties, reikia išsimiegoti. Atsipalaidavimo metodai gali padėti esant miego sutrikimams.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments