Pirmasis brendo flagmanas Prieš 2017 – ųjų, flagmaną


0

Kiekvienas gigantas rinkoje turi savąją flagmanišką liniją, kurių daugelis pradėjo savo egzistenciją prieš daugelį metų. Per tą laiką rinka ženkliai pasikeitė ir dabar atėjo momentas, kada verta palyginti savo pirmąjį smartfoną iš flagmaniškosios linijos, su einančiais dabar, iš įvairių gamintojų.

Samsung Galaxy S VS Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S VS Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S VS Samsung Galaxy S8

2010 – siais metais išėjo Galaxy S. Aparatas tapo tiesioginiu iPhone konkurentu. Jei dabar pažvelgti į Galaxy S ir S8, iš ties, galima nusistebėti, kaip stipriai pažengė technologijos.

HTC One M7 VS HTC One U11

HTC One M7 VS HTC One U11

HTC One M7 VS HTC One U11

HTC One – ne pirmasis HTC flagmanas, bet, būtent nuo jo, prasidėjo naujoji era, pati populiariausia kompanijos linija. Nors ir čia galima paprieštarauti, kadangi metais anksčiau, išėjo HTC One X, nuo kurio ir prasidėjo One linija, tačiau, būtent M7 davė pagrindą U11, dar 2013 metais.

LG Optimus G VS LG G6

LG Optimus G VS LG G6

LG Optimus G VS LG G6

Tam laikotarpiui (2012 metais), Optimus G buvo vienu „kiečiausių” aparatų, bet tikrasis protrūkis, mūsų nuomone, įvyko, kai išėjo LG G2, kuris turėjo labai plonus šoninius rėmelius ir net dabar, 2017 – ųjų flagmanų fone, G2 atrodo ne prastai.

OnePlus One VS OnePlus 5

OnePlus One VS OnePlus 5

OnePlus One VS OnePlus 5

2014 – isiais, One Plus – ą pristatė One. Gaminys tapo populiariu, dėka žemos kainos ir patrauklių charakteristikų. Pavyzdžiui, jei tada flagmanai kainavo 650 dolerių, tai 1+1 buvo įkainota 299 doleriais. Šiandien 1+5 – nėra taip jau patraklus variantas, nes įkainotas 479 doleriais, net tada, kai flagmaniški aparatai vis dar kainuoja 650 – 700 dolerių.
Samsung Galaxy S8+ vienas iš labiausiai technologiškųVisų pima, tai vienas gražiausių smartfonų, kuriuos šiandien galima įsigyti.…
Flagmanas Samsung Galaxy S8 nugalėjo AnTuTu iPhone 7 PlusYra žinoma, kad dalis naujų pavyzdinių išmaniųjų telefonų Galaxy S8…

Huawei Ascend P1 VS Huawei P10

Huawei Ascend P1 VS Huawei P10

Huawei Ascend P1 VS Huawei P10

Huawei Ascend P1, išėjimo momentu, mažai ką ir domino. Bet nuo to laiko, kompanija iš esmės sustiprino savo pozicijas pasaulinėje smartfonų rinkoje. Ir šiandien P10 lengvai gali konkuruoti su kitais flagmanais. Ascend P1 tuo momentu buvo pasimetęs, to paties Galaxy fone.
Ko nepasakysi apie Honor. Pirmasis Honor buvo populiarus, dėka puikaus santykio, kaina – charakteirstikos. Vartotojams buvo siūlomi smartfonai, su dviejų branduolių procesoriais. Tada už tokius pinigus, kitos kompanijos pardavinėdavo vienabranduolinius smartfonus, todėl Honor atrodė patrauklesniu pasirinkimu. Be to, Honor turėjo patrauklesnę apsauginę dangą.
 Xiaomi Jason, gali išeiti Mi6X varduŠis smartfonas neseniai apsišvietė GFXBench benčmarketo bazėje, kur buvo paviešintos…
OnePlus 5  nukopijavo iš iPhone 7 PlusPirmieji naujojo kinietiško flagmano smartfono OnePlus 5 vaizdai, privertė Apple…
Koks bus Nokia flagmanas?Ką mes žinome apie Nokia flagmaną? 2017 MWC suomių kompanija…


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments