Kaip prijungti Android sistemos telefoną prie televizoriaus HDMI laidu


0

High Definition Multimedia Interface arba HDMI – tai interfeisas, perduodantis audio ir video aukštos kokybės signalus. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jūs galite, pavyzdžiui, iš nešiojamojo kompiuterio, perkelti vaizdą į televizorių. Šiuo atveju, televizoriuje matysite tuos pačius vaizdus, esančius nešiojamame kompiuteryje. Suprantama, tai įmanoma tik tuomet, jei jūsų nešiojamasis kompiuteris ir televizorius, palaiko HDMI technologiją. Bet ar galima prie televizoriaus prijungti smartfoną per HDMI? Galima, bet yra tam tikrų niuansų.

Ko prireiks?

  • Smartfono;
  • Televizoriaus;
  • HDMI kabelio;
  • MHL adapterio.

Ką daryti?

Su pirmaisiais trimis įrankiais jūs puikiai susipažinę, bet mažai kas žino, kas tas MHL? Pasiaiškinkime detaliau.
Tam, kad tarpusavyje sujungti televizorių su smartfonu per HDMI kabelį, televizoriuje turi būti HDMI lizdas, o smartfone – mikro – HDMI llizdas ir tam reikalingas atatinkamas kabeliukas. Problema tame, kad tik nedidelė dalis smartfonų, turi mikro – HDMI lizdus; gamintojai tiesiog nemato tam prasmės. Juk tai padidins prietaiso kainą ir užims daugiau vietos ant smartfono korpuso. Štai šis lizdas smartfone, jis panašus į mikro – USB, bet panašūs jie tik iš išorės (pavyzdžiui, BlackBerry Z10):
Jei jūsų smartfone nėra mikro – HDMI lizdo, jūs tikriausiai manote, kad prijungti jį prie televizoriaus neįmanoma? Laimei – tai ne taip. Neseniai pasirodė Mobile High -Definition Link technologija (sutrumpintai – MHL). MHL – tai interfeiso standartas, apjungiantis savyje HDMI ir Mikro – USB interfeisų funkcionavimą. Kitaip sakant, šios puikios technologijos dėka, jūs galite prijungti smartfoną prie televizoriaus, pagal HDMI technologiją, pasinaudoję specialiu perėjimu (adapteriu). Taip pat egzistuoja ir MHL kabelis. Skirtumas tik tame, kad adapteris veikia nuo išorinio maitinimo, o kabeliui papildomo maitinimo nereikia.
MHL adapteris atrodo taip:

MHL adapteriы

MHL adapteriы

Jo korpuse randasi papildomas mikro – USB lizdas, papildomam maitinimui.
Ir taip: tam, kad prijungti smartfoną prie televizoriaus, būtina MHL adapterį prijungti prie smartfono. Po to prie adapterio prijungiamas paprastas HDMI kabelis. Kita kabelio jungtis prijungiama prie televizoriaus galinėje ar šoninėje sienelėje esančio HDMI lizdo.
Sujungėte? Puiku. Dabar viskas priklauso nuo televizoriaus modelio. Yra modeliai, kur prijungus HDMI kabelį, atsidaro prijungto įrenginio valdymo tinklelis. Jei to nėra, paimkite televizoriaus pultelį ir paspauskite mygtuką „Source” , kur reiks pasirinkti skirtuką HDMI.
Po to pamatysite savo smartfono paveikslėlį. Viskas, kas rodoma smartfone, pamatysite televizoriaus ekrane. Galima žiūrėti filmus ir net žaisti žaidimus. Labai patogu.
Tik prisiminkite, kad kai kuriais atvejais, reikia pilnai išjungti ekrano įjungimo funkciją arba nustatyti maksimalų jo įjungimo laiką, kitaip, jo displėjus išsijunginės, esant prastovoms.
Kaip matote, nieko sudėtingo nėra; tik iš anksto reikia įsigyti MHL adapterį ir tik tokiu atveju, jei jūsų smartfonas neturi atskiro HDMI išėjimo.

Android telefono prijungimas prie TV per USBJei jūsų televizorius šiuolaikinis ir jūs žvilgtelėsite į šoninę briauną…

Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments