Kaip naikinti kandis


0

Kaip naikinti kandis? Drabužių kandys šiandien jau nebekelia tokių didelių problemų kaip seniau, nes jos pirmiausia puola vilną ir kailius. Jos gadina ir medvilnę bei sintetinį pluoštą, jei ant jų patenka, tačiau tokius audinius nelabai mėgsta. Be to, kandims ypač patinka neplauti ir nevalyti drabužiai. Dabar, kai beveik kiekvienuose namuose yra skalbimo mašinos, šis pavojus sumažėjo, nes neskalbti drabužiai nepaliekami spintose ilgesniam laikui. Vis dėlto būtina imtis atsargumo priemonių, nes įsivedusios kandys gali padaryti milžinišką žalą.

Drabužių kandys

Kaip naikinti kandis?

Patarimas, kaip išsivaduoti nuo kandžių

Gali padėti močiutės levandų maišeliai arba klasikiniai kandžių naikinimo rutuliukai, tačiau jų kvapas jau „vakarykštis” . Šiandien gerai į stalčius ir spintas pridėti mažų kedrinių pušų arba indinio nimbamedžio pagaliukų. Kad jie ilgiau būtų veiksmingi, rekomenduojama kartkartėmis juos sudrėkinti to paties medžio eteriniais aliejais. Lengvas aitrus medienos kvapas lauke išgaruoja bemat Kandžių apniktų drabužių gelbėjimas.
Jei kandys jau įsiveisė jūsų drabužiuose, baltuosius skalbinius išvirinkite 95 laipsnių temperatūros vandenyje, o visa kita, kas dar kandžių nesuėsta, bent savaitę palaikykite šaldiklyje.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments