Kaip pasveikinti močiutę


0

Šventinėmis dienomis įprasta lankyti visus giminaičius: tėvus, brolius ir seseris, senelį ir, žinoma,močiutę. Bet prieš tai reikia nusipirkti dovaną ir sugalvoti originalų šventinį sveikinimą.

1. Pirmiausia būtina išsirinktitinkamą dovaną. Geriau tai padaryti, kai iki šventės dar lieka daug laiko, kol dar neprasidėjo šventinė karštinė ir parduotuvėse yra didelis pasirinkimas.
Reikėtų pagalvoti, ką jūsų močiutė mėgsta ir kokia dovana ją tikrai nudžiugins. Prisiminkite: galbūt ji jums kalbėjo apie kokį nors daiktą, kurį pati norėtų nusipirkti, bet negali sau leisti dėl kokių nors priežasčių.
2. Norint pasveikinti močiutę bet kokiai proga vien tik dovanos nepakaks. Juk vyresnio amžiaus žmonėms svarbu ne tiek pagarba tradicijoms, kiek jiems skiriamas dėmesys. Svarbu leisti jiems pajausti, kad jūs jų nepamiršote, kad jie jums labai svarbūs. Todėl prieš apsilankydami pasiruoškite sveikinimą ir žodžius, kuriuos ištarsite. Jei kuriate eiles, parašykite močiutei šventinį eilėraštį, o jei mokate dainuoti ar groti muzikos instrumentu, padainuokite jai dainą.

Sveikinimai močiutei

Sveikinimai močiutei

3. Svarbi sveikinimo dalis – šventinis atvirukas. Rinkdamiesi atviruką, atkreipkite dėmesį į jo išvaizdą ir turinį. Atminkite, kad jis turi patikti ne tik jums, bet ir asmeniui, kuriam ketinate jį įteikti, t.y. jūsų močiutei.
Taip pat yra geriau pasirinkti atviruką be jau užrašyto sveikinimo, kad galėtumėte jį užrašyti patys. Atvirukas su „gyvais” žodžiais močiutei, be abejo, patiks daug labiau.
Naudingas patarimas
Nedovanokite močiutei banalios dovanos, pavyzdžiui, saldainių dėžės, arbatos servizo ar kavos dėžutės. Pasitelkite vaizduotę, pabandykite atrasti laiko, pavaikščioti po parduotuves ir pasirinkti išties originalią ir nepamirštamą dovaną.
Nesistenkite sutaupyti pirkdami dovaną, nes šventės būna ne taip dažnai. Dovanodami savo močiutei akivaizdžiai pigų daiktą, galite ją labai nuliūdinti ar net įžeisti.
Ką padovanoti žmonai, gimtadienio proga
O taip pat, žmonos, kaip ir visos moterys, mėgsta kažką neįprasto, įspūdingo. Juk reikia draugėms ir kolegėms pasigirti, kuo gi mano vyras …
Ką padovanoti gimtadieniui, mamai
Kaip padaryti, mes patarsime savo straipsniuose. Iš vienos pusės, visos moterys mėgsta visokias dovanas, papuošalus, gražius ir brangius daiktus.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments