Kaip pasitikrinti sveikatą, neišeinant iš namų


0

Šie testai leis jums greitai nustatyti, kokios būklės jūsų organizmas. Tai užima viso keletą minučių ir padeda jums, praktiškai, be klaidų, nustatyti jūsų organizmo sveikatos būseną.
1 Pasitikrinkite akis. Ne visiškai balti akių obuoliai, nuovargio ar pagirių požymis. Bet baltas apvadėlis aplink akies rainelę, gali apibrėžti aukštą cholesterolio kiekįs. Pasižiūrėkite į apatinius akių vokus. Pageltusios dėmės, taip pat nusako padidėjusio cholesterolio kiekį.
2 Paskaičiuokite savo apgamus. Pastebėkite, ar neatsirado naujų. Jei apgamėlis niežti, auga, keičia spalvą ar turi nelygius kraštus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
3 Atkreipkite dėmesį į šlapimo spalvą. Šlapimas turi būti blyškios, gelsvos spalvos. Jei jis tamsiai geltonas, tai gali būti vandens trūkumo organizme, požymiu. Daugiau vartojate vandens, o šlapimo spalva nesikeičia? Atlikite tyrimus.
4 Pamatuokite antakių ilgį. Lūžinėjantys ir slenkantys antakių plaukai – skydinės liaukos sutrikimo požymis.
5 sekite ar nepučiamas pilvas. Pagrindinės pilvo pūtimo priežastys – gazuoti vandenys ir greito paruošimo patiekalai. Bet jeigu pilvo pūtimas ar skrandžio skausmai kankina nuolat, tai vertėtų kreiptis į gydytoją, kad užkirsti kelią kiaušidžių vėžiui.

Profilaktiniai sveikatos tikrinimai

pasitikrinti sveikatą, neišeinant iš namų

Sveikatos patikrinimas

6 Pasitikrinkite pulsą. Tam pakilkite laiptais (70 laiptelių) į viršų per tris minutes. Po to paskaičiuokite pulsą. Jei jis viršija 100 dūžių per minutę, o kvėpavimas per 10 minučių neatsistato, tai reiktų atlikti tyrimus ir, žinoma, daryti kiekvieną rytą mankštą.
7 Atkreipkite dėmesį į odos spalvą. Nuolat paraudę skruostai, raudona nosis – gali būti išprovokuoti streso, saulės spindulių, aštrių patiekalų, kurie daro įtaką kraujagyslių išsiplėtimui. O blyški oda, pastoviai šaltos rankos ir kojos – blogos kraujo cirkuliacijos ar kraujotakos sistemos sutrikimo požymis.
8 Paskaičiuokite, kiek valandų per dieną, prasėdite. Tyrimai parodė, kad sėdint prie kompiuterio, televizoriaus ar automobilio vairo virš 11 valandų per dieną, realiai padidina širdies – kraujagyslių bei medžiagų apykaitos sutrikimų riziką. Paskaičiavote? Darykite išvadas.
9 Atkreipkite dėmesį į krūtinės spenelius. O taip pat pasižiūrėkite ar nėra ant krūtinės patinimų bei gumbelių. Kas liečia spenelius, tai svarbu, ar pakeitė savo formą ar ne.
Paprastai, jie būna išsišokę į išorę, o dabar yra atvirkščiai. Patikrinkite tokiu atveju, ar paspaudus, neišsiskiria išskyros. pasitaiko, kad išskyros būna kraujingos. Šiuo atveju, taip pat reikia kreiptis į gydytoją.
10 Apžiūrėkite nagus. Jei nagai pageltę, tai gali būti grybelinės infekcijos požymis. Jei jie ypatingai blyškūs, patikrinkite hemoglobino kiekį kraujyje.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments