Renkame draskyklę katei


0

Draskyklė katei
Kačių stovas
Kokia draskyklę pirkti katei
Tinkamiausia draskyklė
Kačių Draskyklė
Katės nagai

Kai tik namuose atsiranda kačiukas, iš karto kyla klausimas, kokius aksesuarus jam pirkti. Svarbiausia yra tualetas ir draskyklė. Apie pastarąjį, labai svarbų dalyką kačiukui, derėtų pakalbėti išsamiau. Galąsti nagus yra natūralus poreikis, kuris niekaip negali išnykti. Tai reiškia, kad reikia derintis prie augintinio gyvenimo būdo ir parūpinti jam draskyklę.

1. Draskyklės būna įvairių formų, rūšių ir dydžių. Populiariausios ir dažniausiai naudojamos – tvirtinamos prie sienos ar kampe. Jos atrodo kaip įprasta pailga lentelė, apmušta sizaliu ar kilimu. Kampinė nuo draskymo lentos skiriasi tik tuo, kad ji susideda iš dviejų vienodų detalių, sutvirtintų kokia nors elastinga medžiaga. Ji tvirtinama kampe, tokiu būdu uždengiant jį nuo katės nagų.

Renkame draskyklę katei Kad katė nedraskytų baldų

draskyklę katei

Draskyklė katei

2. Būna didesnės apimties draskyklių – namukų ar žaidimo aikštelių formos. Be to, jos gali būti papildytos įvairiais čežančiais ir skambančiais elementais, ant virvelių pritvirtintais kaspinėliais, tuneliais ir gultais. Tokiuose kompleksuose draskymui yra skirti stulpeliai, apsukti sizalio virve. Pirkdami turėkite omenyje, kad jūsų kačiukas augs, taigi stulpelio aukštis turėtų būti pakankamas. Mažiau populiarios yra patiesiamos draskyklės. Jos būna lygaus arba gofruoto kilimėlio formos.
3. Dauguma draskyklių būna iš sizalio arba apmuštos kilimu. Kiliminės draskyklės būna minkštos, tačiau greitai susidėvi. Tiksliau, katė jį greitai sudrasko. Tačiau tokių kiliminių „drožtukų” ir kaina yra mažesnė.
4. Draskyklės iš sizalio yra tvirtesnės. Jos tarnaus daug ilgiau nei kiliminės. Bet sizalio draskyklių kaina yra gana aukšta. Beje, sizalio virvės dabar galima rasti daugelyje statybinių prekių parduotuvių. Šis pirkinys jums sutaupys pinigų naujai draskyklei, kai jos prireiks. Kaip tik sena „drožykla” susidėvės, galėsite lengvai pakeisti jos paviršių. Jei jūsų katė dar neturi draskyklės, galite lengvai ją padaryti patys.
Naudingas patarimas
Jei norite sutaupyti pinigų, draskyklę galite pasidaryti iš seno kilimo. Tiesiog apvyniokite juo norimo dydžio lentą ir sutvirtinkite dangą segikliu.
Katės noriai drasko kartoną. Todėl ši medžiaga taip pat tinka draskyklės gamybai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments