Dovanų idėjos Šv. Valentino dienai


0

Vasario 14-oji – ypatinga šventė. Ji yra žinoma kaip Valentino diena – visų įsimylėjėlių šventė. Tai viena iš nedaugelio užsienio švenčių, kuri pas mus sėkmingai prigijo ir su kiekvienais metai tampa vis labiau paplitus. Ją galima laikyti bendra – ir vyrų, ir moterų. Ją gali švęsti bet kokio amžiaus, juk meilė neturi ribų. Kaip ją padaryti neužmirštama, kaip gražiai ir neįprastai išreikšti savo jausmus?
Tos dovanos, kurios paprastai dovanojamos vyrams ir moterims, šiuo atveju netinka. Tai ypatinga diena –dovanėlė turi būti paprasta, originali ir nuoširdi, išreiškianti šilumą tam, kurį norite pasveikinti.
Pagrindinė šios šventės dovana ir puošmena yra širdis. Šią tradicinę dovaną galima nulipinti, nupiešti, pasiūti, iškepti.
Galima pasekti italais, kurie šią” saldžią” ( kaip jie vadina ) dieną vienas kitam dovanoja saldumynus. Populiariausia dovana – šokoladas, kuris taip pat gali būti širdies formos. Bet jeigu jūs norite pritrenkti mylimąjį žmogų – užsakykite šitai dienai foto – tortą, širdies formos su jo (arba savo ) nuotrauka!

originalios-dovanos-valentino-dienai

Šv. Valentino dienos simboliu yra laikomos raudonos rožės – pasak legendos, aptaškytos grožio deivės Afroditės krauju. JAV šią dieną nuperkama daugiau nei 20 tūkstančių rožių per minutę! Žinoma, šiai dienai gėlės bus labai savo vietoje, ypač skirtos mylimai moteriai. Ypatingas ženklas – puokštė iš pusiau išsiskleidusių gėlių: ji simbolizuoja švelnių jausmų užsimezgimą. O jeigu panaudotumėte vaizduotę, galima įteikti savo meilės objektui labai neįprastą saldų rinkinį – ryškią ir nepakartojamą saldainių, gėlių ir neįprastų aksesuarų kompoziciją. Visai žavingai ir šventiškai atrodo linksma balionų puokštė.
Puikiai šios dienos proga priimamos kaip linksmos ir nuoširdžios dovanos minkšti žaislai, pliušiniai meškiukai ir zuikučiai. Galima išreikšti savo jausmus ir mielais niekučiais, kaip gabalėliu dovanų muilo, žvakidėmis, ryškiais indais. Dviems įsimylėjėliams galima užsisakyti išskirtinę dovaną – porą inkrustuotų taurių su įsimylėjėlių inicialais. Ši dovana gali pasitarnauti kaip ateinančių vestuvių puotos užuomina… arba užvesti jiems tokią mintį!
Puiki dovana tiek moterims, tiek vyrams būtų romantiška vakarienė. Jūs galite užsakyti šią paslaugą profesionalams, arba parengti patys.
Šio romantiško vakaro kulminacija gali būti jūsų siurprizas, pavyzdžiui, jūsų padovanotas tikra gyva” skraidanti gėlė” – žavus tropinis drugelis. Pagal senovės indėnų legendą, drugeliai perduoda jūsų norus į dangų. Padovanokite drugelį mylimajai ir visi jos norai tikrai išsipildys! Tai iš tikrųjų puikus būdas išreikšti savo jausmus.
O štai prancūzai šią dieną pirmenybę teikia vienas kitam dovanoti papuošalus. Ir būtent jie pirmieji įvedė meilingus palinkėjimus – ketureilius.
Nepriklausomai kokią dovaną jūs pasirinkote, nepamirškite pridėti savo poros švelnių žodžių ir palinkėjimų. Tai gali būti jūsų rankų darbo atvirutė arba nepaprasta autorinė atvirutė, kurią savo rankomis pagamins profesionalas. Tokios atvirutės apdailai gali būti naudojami audiniai, karoliukai, nėriniai, kailis ir kitos medžiagos. Gali būti, kad visai paprasta atvirutė taps visai rimtų santykių pradžia…
Atvirutė gali būti ir gana neįprasta. Pavyzdžiui, ji gali” prakalbėti” jūsų balsu! Įrašykite savo balsą į diską!” Kalbančią atvirutę” jūs galite įrašyti specialioje studijoje, kur kartu parinksite ir jos dizainą, ir muzikinį pritarimą. Arba pasiųskite mylimajam elektroniniu paštu ypatingą interaktyvų atviruką, kuriame (profesionalo pagalba) realizuosite savo kūrybines ir romantines fantazijas.
Bet kokioje atvirutėje svarbiausia – tekstinis palinkėjimas. Ant mažos” valentinkos”, galima parašyti vieną – du žodžius arba tik gavėjo vardą. Manoma, kad raudona širdis viską pasakys be žodžių. Beje, kad įnešti paslaptingumo elementą, siuntėjo vardo galima nenurodyti.
O štai jei jums tikrai reikia rasti žodžių apie meilę, žodžiais prisiliesti prie mylimo žmogaus širdies, jums teks padirbėti prie atvirutės teksto sukūrimo… arba vėl prašyti profesionalų pagalbos, kurie sukurs asmeninį sveikinimą eilėmis, tinkamą tik vienam – vieninteliam žmogui pasaulyje!
Žodžiai apie meilę šią dieną gali būti skirti ne tik mylimosioms ir žmonoms, bet ir visiems artimiesiems: tėvams, vaikams, draugams. Ir netgi kolegoms, kuriems galima būtų organizuoti įstaigos šventę su apgalvotu scenarijum. Svarbiausia – tai dėmesys ir nuoširdumas, kuriuos reikia dovanoti mylimiems žmonėms kaip galima dažniau ir ne tik Šv. Valentino dienos proga!


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments