Kaip gelbėti rankas nuo šalčio


0

Atėjo tikra žiema – termometrų stulpeliai nukrito žemiau penkių laipsnių, o artimiausiomis dienomis sinoptikai pranašauja iki 12 ir daugiau laipsnių šalčio. Tokiu oru labiausiai nuo šalčio kenčia rankos; juk jose daugiausiai nervinių galūnių ir smulkių kraujagyslių, dėl ko greitai atiduodama šilumai į išorę. Kaip apsaugoti rankas nuo šalčio.

Prieš išeinant į šaltį – kremas su keturiais ingredientais

Išplaukite rankas šiltu vandeniu, padžiovinkite ir ištepkite riebiu kremu. Rinkitės tokį kremą, kurio sudėtyje būtų ne mažiau keturių maitinamųjų medžiagų: vazelino, glicerino, aliejaus, silikono. Tokia priemonė ant rankų odos sudaro apsauginę plėvelę, kuri užlaiko temperatūros atidavimą į aplinką. Kai kremas susigeria į odą, galima užsidėti pirštines.

Kaip gelbėti rankas šaltuoju sezonu

Rankų priežiūra

Nušalusios rankos

Atsisakykite žiedų, apyrankių, kai lauke – 10oC

Nuo 10 ir žemiau laipsnių, verta atsisakyti metalinių papuošalų ant rankų bei pirštų. Metalas laidus temperatūrų perdavimui, greitai ištraukia iš organizmo šilumą, dėl ko tos odos vietos greit peršąla.

Vietoje pirštuotų pirštinių, mūvėkite kumštines

Net ir šilčiausios pirštuotos pirštinės negali apsaugoti pirštų nuo šalčio. Kadangi pirštai atsiskyrę vienas nuo kito, juose greičiau sutrinka kraujotaka, o dėl to ir peršaldymas. O kumštinėse pirštinėse pirštai kontaktuoja vienas su kitu, palaikydami šilumą vienoje erdvėje.

Plokite delnais

Jei jaučiate, kad rankos ypač šąla, pradėkite ploti delnais (nors ir su pirštinėmis). Tai paspartina kraujotaką. Kad sušilti, užtenka dešimt dinamiškų plojimų. Jei tokių galimybių nėra – minutės bėgyje trinkite delnus vieną į kitą.
Kaip namų sąlygomis išvalyti žarnyną Apie žarnyno valymą Kodėl reikia valyti žarnyną Užterštas žarnynas Organizmo…
Kaip greitai išsigydyti slogą Druskos aerozolis ir antiseptiniai preparatai gali palengvinti jūsų būklę. Šaltis…


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments