Kaip įveikti bendravimo baimę ir tapti įdomiu pašnekovu


0

Užduokite atvirus klausimus, stebėkite naujienas ir padidinkite pašnekovo savivartę.
Būti puikiu ir įdomiu pašnekovu nėra paprasta, tačiau to galima išmokti. Kad išsiaiškintumėte, kokie veiksmai padės žmogui būti įdomiu aplinkinių akyse, Business Insider ekspertai apklausė Quora, Reddit ir kitų internetinių resursų naudotojus. Kaip padaryti teigiamą įspūdį naujiems pažįstamiems, pasakoja.
1 Demonstruokite susidomėjimą pašnekovu.
Žmonėms patinka, kai yra įsiklausoma į jų žodžius ir kai domimasi jų gyvenimu. Nekalbėkite tik apie save arba apie kažką neutralaus, rodykite dėmesį pašnekovui.
2Užduokite atvirus klausimus.
Vietoje to, kad klaustumėte tokių klausimų į kuriuos galima atsakyti tik” taip” arba” ne” , geriau klauskite tokių klausimų, kuriuos galima atsakyti plačiau. Stenkitės atsakymą formuluoti taip, kad pašnekovas norėtų papasakoti apie įdomias savo gyvenimo situacijas.
3 Leiskite pašnekovui jus kažko išmokyti.
Jei blogai orientuojatės apie ką pašnekovas pasakoja, paprašykite jo paaiškinti kai kurias detales. Prisipažinti, kad kažko nežinote jums neturėtų būti gėda. Pašnekovas, kurio prašo kažką paaiškinti jaučiasi svarbus ir reikalingas, todėl labiau nori užmegzti kontaktą.

Kaip išmokti bendrauti su žmonėmis

4 Sekite naujienas.
Skaitykite naujienas ir žinokite kas vyksta pasaulyje. Jei staiga pokalbis prieitu aklavietę visada galima aptarti paskutines naujienas ir įdomius įvykius.
5 Imkite pavyzdį iš talentingų oratorių.
Pažiūrėkite komedijinius pasirodymus, pasiklausykite įvairiausių pokalbių šou arba išklausykite populiarias internetines-paskaitas. Stebėkite kokias frazes jie vartoja, kaip užduoda klausimus ir kaip į juos atsako, na ir pažiūrėkite kokiomis akimirkomis jie tyli.
6 Pakelkite pašnekovo savivertę.
Kad pritrauktumėte ir išlaikytumėte pašnekovo susidomėjimą sakykite jam komplimentus ir mėginkite pakelti nuotaiką.
7 Įsiminkite, kad kitiems taip pat būna gėda.
Apmaudumą ir nepatogumą jaučiate ne tik jūs. Net ir tie žmonės, kurie atrodo labai pasitiki savimi gali kovoti su nepatogumu, kaip ir jūs. Todėl nebijokite parodyti iniciatyvą ir pasistenkite į situaciją pažiūrėti paprasčiau.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments