Kaip įveikti celiulitą


0

Daugelis moterų yra asmeniškai susidūrusios su tokiu nemaloniu reiškiniu kaip celiulitas. Jis atsiranda dėl netinkamos mitybos, nuolatinio streso, nejudraus gyvenimo būdo. Visgi celiulitą galima visiškai įveikti savo jėgomis.

Jums reikės:

  • multivitaminų
  • vitaminų E ir C
  • šepečio arba šiurkščios pirštinės
  • alyvuogių aliejaus
  • citrinų, kadagių ir levandų eterinių aliejų
  • kavos tirščių

Celiulitas

Celiulitas

Kaip sėkmingai įveikti celiulitą

1 Atsisakykite riebaus ir kepto maisto, greito maisto, gaiviųjų gėrimų ir kavos. Be to, nereikėtų vartoti alkoholio ir rūkyti. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių, gerkite daugiau švaraus vandens. Valgykite jūros dumblius ir žuvį, jų sudėtyje yra medžiagų, kurios neleidžia atsirasti celiulitui bei stabdo jo progresavimą.
2 Gerkite multivitaminus ir vitaminus E ir C: jie stiprina jungiamojo audinio skaidulas, kurios reikalingos kovojant su celiulitu.
3Kai prausiatės po dušu, trinkite problemines sritis šepečiu ar šiurkščia pirštine. Taip pagerinsite kraujo ir limfos apytaką. Be to, celiulito pažeistoms vietoms galima taikyti kontrastinį dušą.
4 Po dušo naudokite anticeliulitinius kremus ir losjonus. Tinka ir šildantys, ir vėsinantys. Jų veikimo principas yra pagrįstas odos šilumos receptorių stimuliacija ir kraujotakos stiprinimu.
5 Reguliariai masažuokite sėdmenis ir šlaunis. Galite atlikti įprastą masažą glostydamos odą, tačiau veiksmingesni yra anticeliulitiniai masažai: naudojant medų, taures, specialius masažuoklius. Norėdamos atlikti medaus masažą, plonu sluoksniu ištepkite odą skystu medumi, uždėkite delnus ant odos ir staigiai juos pakelkite 2-3 cm virš jos. Kartokite šiuos judesius tol, kol medus virs baltais gabalėliais, nelimpančiais prie rankų. Draudžiama atlikti tokį masažą sergančioms venų varikoze.
6 Atlikite anticeliulitinius kūno įvyniojimus. Jiem galima naudoti vaistinėse ir parduotuvėse pirktas paruoštas priemones, taip pat galima jas pasiruošti pačioms. 20 ml alyvuogių aliejaus sumaišykite su 3 lašais citrinų aliejaus, 3 lašais eterinio kadagių aliejaus ir 3 lašais levandų aliejaus. Ištepkite šiuo mišiniu odą ir apvyniokite polietileno plėvele. Nuplaukite po valandos.
7 Problemines sritis nušveiskite kava. Ištrinkite kavos tirščiais odą ir palaikykite 10-15 minučių, tada nuplaukite.
8 Mankštinkitės kiekvieną dieną. Bėgimas, plaukimas, vandens aerobika ir važinėjimas dviračiu privers jūsų raumenis dirbti ir pašalins limfos sąstingį poodiniame riebaliniame audinyje.

https://youtube.com/watch?v=1pUplOwt6fk


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments