Kaip įveikti tinginystę


0

Tingumas anksčiau ar vėliau pagauna kiekvieną. Šiuo atveju asmuo tai neigia, kad jis yra tingus, ir jis pradeda ieškoti, nenoro kažką daryti, priežasčių: pateisina savo tinginystę nuovargiu, laiko stoka, stresu, ar aplinkybėmis. Tačiau savęs neapgausi, ir ateina laikas, kai Jums reikia skubiai imtis konkrečių veiksmų prieš tinginystę. Yra būdų ją įveikti, nors būtina pasakyti iš karto, kad pradėti juos įgyvendinti nėra lengva, nes tinginystė visaip kliudys ir kurs kliūtis. Ir visgi esant stipriam norui, įveikti tinginystę galima.

Apie tinginystę

Apie tinginystę

1 Pagyvinkite savo atmintyje nebaigtų darbų sąrašą. Tai, tikrai kiekvienas turi. Ir beveik neabejotinai prieš kiekvieną nusidriekia visa eilė priežasčių, dėl ko jis ir pateko į šį sąrašą. Pasirinkite kiekvieną dieną po vieną darbą ir atlikite jį iki galo. Kad ir kokie bebūtų argumentai, pabaikite. Atmesdami visus savo pasiteisinimus. Prijungdami valią. Kiekvienas užbaigtas darbas bus Jūsų asmeninė pergalė prieš tinginystę. Praktika rodo, kad pradėjus eiti šiuo keliu, negali sustoti ir toliau, ir vėliau tęsia savo darbus iki pabaigos. Tingumas po tokiu spaudimu kapituliuoja.
2 Nusistatykite realius ir konkrečius tikslus ir uždavinius. Jei tikslas neįvykdomas (” Noriu skristi į kosmosą kaip turistas” ) arba nekonkretus (” aš noriu numesti keletą kilogramų” ), tai mažai tikėtina, kad bus įvykdytas. Šie punktai taip ir liks nebaigti Jūsų darbų sąraše. Tačiau, jei Jūs išsakėte problemą aiškiai -” numesti per 1 mėnesį 2 kg, laikantis sveikos mitybos dietos” , tada labiau tikėtina, kad pavyks. Sekite savo nusistatymu kiekvieną dieną, ir Jums pavyks. Ir atlygis Jums bus, ne tik sumažėjusi Jūsų juosmens apimtis, bet ir pasitenkinimo jausmas, nes Jūs laimėsite dar vieną pergalę prieš tinginystę.
3 Viename žingsnyje darykite kažką vieną. Nereikia proveržyje, įrodyti sau, kad galite nugalėti tinginystę, bandyti apimti neapimamą ir padaryti daug darbų vienu prisėdimu. Labiausiai tikėtina, kad Jums nepavyks, be to, rizikuojate kristi į neviltį, o tada galite numoti ranka, o rezultate ir visus darbus apskritai. Tai yra, Jūs dar kartą leisite tinginystei gadinti Jūsų gyvenimą. Geriausia pradėti žingsnis po žingsnio, apibrėžiant konkrečias, savo veiksmų ribas.

Kaip nugalėti tinginystę

Kaip nugalėti tinginystę

4 Palepinkite save už kiekvieną, net mažiausią pergalę. Labai sunku įveikti tinginystę, jei prieš Jus kasdien šmėžuoja tik alinanti darbas, neprasišviečianti kasdienybė ir rutina begalinių darbų. Motyvuokite save. Sugalvokite apdovanojimus už darbo etapus arba darbo užbaigimą visumoje – kaip Jums patogiau ir maloniau. Pabandykite ypatingą dėmesį skirti atlygiui, o ne, kas tarp jų. Tuo pačiu entuziazmas žymiai padidėja, o darbas neatrodo toks nuobodus ir niūrus.
5 Pralaimėkite temą, pateisinančią situaciją, kuri gali atsitikti, jei Jūs nepadarysite vieno arba kito dalyko. Toks žingsnis yra vadinamas motyvacija atvirkščiai. Tai yra, Jūs skatinate save ne atlygiu, be paskatinimu, o rūpesčiais. Pagalvokite apie tai, kokiais neigiamais padariniais, nesėkmėmis ir nepatogumais gali apsiversti Jūsų neveiklumas. Blogiausia, jei per tai nukentės Jūsų artimieji (šeima, draugai, kolegos). Ir viskas dėl Jūsų tinginystės. Paprastai šis metodas veikia puikiai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments