Kaip nusiskusti pirmą kartą


0

Ankščiau ar vėliau, kiekvieno jaunuolio gyvenime ateina diena, kuomet būtina pradėti skustis. Mokėti teisingai skustis – tai menas, jeigu viską atlikti teisingai, jūsų oda visuomet bus glotni, nesudirgusi, be įpjovimų. Kad tai atliekant pirmąjį kartą nepatirti nemalonių traumų bei pojūčių, būtina šiam procesui kruopščiai pasirengti.

Jums reikės:

  • skustuvo
  • skutimosi putų arba gelio
  • losjono prieš ir po skutimosi

Kaip geriau skustis

Kaip geriau skustis

Instrukcija kaip reikia skustis

1 Išsirinkite tinkamą skustuvą. Pirmajam kartui puikiai tiks vienkartinis skustuvas, kuris gali nuskusti vidutinio šiurkštumo plaukelius ir pakankamai švariai nuskuta veido odą. Geriausiai įsigyti daugkartinį skustuvą su keičiamais peiliukais, bet šis variantas yra brangesnis. Tačiau, vieno keičiamo peiliuko gali pakakti maždaug vienam mėnesiui, jeigu veidą skusite 3-4 kartus per savaitę.
2 Prieš skutimosi procedūra, būtina veidą kruopščiai nuplauti, gerai suvilgyti jį šiltu vandeniu, kad plaukeliai pakankamai gerai suminkštėtų ir oda būtų tinkamai paruošta. Galima įsigyti specialias priemones skirtas naudoti prieš skutimąsi, kurios drėkina veido odą ir paruošia odą sąlyčiui su peiliukais.
3 Išspauskite nedidelį kiekį putų arba gelio ant delno ir tolygiai, sukamaisiais judesiais paskirstykite ant veido odos – smakro, skruostų bei kaklo. Kad kosmetinė priemonė lygiai padengtų veido paviršių galima naudoti specialų teptuką.
4 Priartinkite skustuvą prie veido ir braukite juo nuo skruostų link smakro, iš viršaus į apačią, pagal plaukelių augimo kryptį. Skustuvo smarkiai nespauskite. Judesiai turi būtų lengvi, slystantys, bei užtikrinti, parinkite tinkamą skustuvo spaudimo jėgą.
5 Braukite skustuvu po smakru judėdami link kaklo. Šioje srityje būkite ypač atidūs, nes čia oda yra labai minkšta ir ją lengva pažeisti. Kad išvengtumėte įpjovimų, būtina nuplauti peiliukus po tekančiu vandeniu po kiekvieno braukimo.
6 Baigę skutimosi procedūrą, nuplaukite veido odą drungnu vandeniu. Veidą nuvalykite ir patepkite losjonu arba kremu po skutimosi, kuris sudrėkins ir nuramins jūsų odą.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments