Kaip gydyti skydliaukę naminėmis priemonėmis


0

Egzistuoja efektyvūs liaudiški strumos gydymo būdai, kurie ženkliai palengvina jos simptomus. Tačiau, norint šiais būdais gydytis, reikia pasikonsultuoti su jūsų gydytoju.
1. Jodas
Jodo trūkumas organizme, viena iš pagrindinių strumos išsivystymo priežasčių. Dietos, su adekvačiu jodo kiekiu taikymas, viena iš efektyviausių strumos gydymo priemonių. Iš medicininės pusės žiūrint, kasdienė rekomenduojama jodo kiekio norma – 150mkg, suaugusiam žmogui. Tam, kad patenkinti šią normą, vartokite kopūstus, kiaušinius, krevetes, tuną, jogurtą, jūros produktus, keptas bulves.
2. Česnakas
Česnakas – patikima naminė priemonė, gydant strumą, formuojant organizme gliutationą, kuris vaidina svarbų vaidmenį, normalizuojant skydinės liaukos veiklą. Be to, ši medžiaga mažina kaklo srities patinimus, sergant struma. Užtenka suvalgyti 3 – 4 skilteles česnako, kiekvieną rytą, per pusryčius. Jei jūs nepernešate česnako kvapo, tai vartokite jo maisto papildus.

Skydliaukės gydymas

gydyti skydliaukę naminėmis priemonėmis

Gydyti skydliaukę

3. Žalioji arbata
Daugelis žolininkų tvirtina, kad žalioji arbata efektyviai gydo skydliaukę. Joje didelis kiekis antioksidantų ir gamtinės medžiagos – fluorido. Atatinkamai, ženkliai padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą ir užkerta kelią skydliaukės negalavimų atsinaujinimams.
Receptas:
• Arbatinį šaukštelį žaliosios arbatos įdėkite į puodelį verdančio vandens;
• Uždenkite puodelį dangteliu ir leiskite nusistovėti 5 minutes;
• Prakoškite ir gerai sumaišykite ekstraktą su medumi;
• Gerkite tokią arbatą, bent jau 3 kartus per dieną.
4. Melisos arbata
Viena iš nuostabiausių melisos savybių tame, kad ji palaiko imunitetą ir tuo pačiu, reguliuoja hormonų lygį. Tokia arbata yra viena iš geriausių liaudiškų priemonių, gydant strumą, dėka turimo didelio seleno kiekio, kuris daro įtaką, normalizuojant skydliaukės veiklą per hipofizio liauką.
Receptas:
• Įdėkite 2 arbatinius šaukštelius melisos žolės į stiklinę karšto vandens;
• Uždenkite ir leiskite 10 minučių nusistovėti;
• Prakoškite, gerai sumaišykite su medumi ir – galima gerti;
• Gerkite tris kartus per dieną, norint sulaukti gerų rezultatų.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments