Kaip išvengti klaidų greitai metant svorį


0

Kovojant su antsvoriu, daugelis svajoja greitai numesti svorį. Atminkite, kad viskas, kas daroma greitai, ne visada duoda gerų rezultatų, pirmiausia tai liečia sveikatą ir išvaizdą. Atsikratydami antsvorio, nedarykite plačiai paplitusių klaidų, atsiminkite pagrindinę taisyklę-greitas lieknėjimas turi būti teisingas ir nekenksmingas.
Daug žmonių greitą lieknėjimą įsivaizduoja kaip maksimalų maisto apribojimą. Tai paplitusi klaida, skrandis visada turi maitintis, vienintelis klausimas-kokiomis porcijomis?Atsakymas paprastas:mažomis porcijomis ir kaip galima dažniau.

Svorį metančių žmonių klaidos

Kaip numesti svorio
Angliavandenių apribojimas-štai dar viena greito liesėjimo klaida. Atminkite, jei visiškai pašalinsite iš raciono cukrų ir kitus angliavandenių turinčius produktus, tą, ką numesite per trumpą laiko tarpą, taip pat greitai susigrąžinsite atgal. Pakeiskite įprastą cukrų medumi. Jis normalizuoja medžiagų apykaitą, papildo organizmą ne tik angliavandeniais, bet ir būtinu vitaminų ir mineralų kiekiu, pašalina „šiukšles” .
Niekada nenaudokite dietų, žadančių akimirksniu numesti svorio. Tai labai pavojinga organizmui ir neturi jokio ilgalaikio efekto. Nustojus laikytis dietos, svoris vėl atsinaujina. Jei ilgai laikysitės dietos, galite užsidirbti eilinį susirgimą dėl svarbių komponentų trūkumo.
Greitas lieknėjimas naudojant specialius preparatus ir arbatas nesuderinamas. Tokiu būdu akimirksniu sulieknėti nepavyks, pavyks tik atpalaiduoti šlapimo sistemą. O štai sugrąžinti įprastą režimą vidaus organams ne taip lengva.
Greitas lieknėjimas slepia grėsmę visam laikui prarasti daug gyvenimo džiaugsmų. Svarbu prisiminti, gal sutrikdžius organizmo darbą, galima niekada jo neatstatyti.

https://youtube.com/watch?v=g-mHtaEo0uI


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments