Kaip atstatyti plaukus, po šviesinimo


0

Žengti su mada koja kojom, pavyksta toli gražu, ne kiekvienai, bet merginos nori atrodyti geriau, dažniau keisti savo įvaizdį, madingiau rengtis, tame tarpe, eksperimentuoja ir su savo plaukais; keičia šukuosenas, dažo ir perdažo juos, nepagalvodamos apie pasekmes; kartais. Šviesinimo pasekmės – plaukai tampa trapesni, lūžinėjantys, apdeginti ir pažeisti kitaip. O kartais atrodo labai negyvybiškai. Juos sunku surinkti ir padaryti įmantresnę šukuoseną. O atstatyti plaukus po tokios traumos, į ankstesnė būseną – labai nelengva, bet – įmanoma.
Jums reiks:

  • Kiaušinių trynių;
  • Varnalėšų aliejaus;
  • Konjako;
  • Medaus;
  • Šampūno, skirto pašviesintiems plaukams;
  • Atstatomojo balzamo;
  • Vynuogių sėklų, simondsijų, persikų aliejų;
  • li>Vitaminų.

1Namų sąlygomis paruoškite varnalėšų aliejaus kaukę plaukams. Sumaišykite du kiaušinio trynius, du valgomuosius šaukštus varnalėšų aliejaus, įpilkite vieną valgomąjį šaukštą konjako, tiek pat medaus ir nedidelį kiekį šviežiai išspaustų citrinos sulčių. Viską dar kartą gerai išmaišykite ir tolygiai uždėkite ant vos drėgnų plaukų. Apsiauskite galvą polietileno plėvele ir šiltu rankšluosčiu. Kaukę ant plaukų laikykite vieną valandą, o po to nuplaukite šiltu vandeniu, su šampūnu, skirtu atšviesintiems plaukams. Nepamirškite panaudoti plaukų balzamą.
2Naudokite specialiai sukurtas priemones, skirtas giliam plaukų atstatymui ir kruopščiai plaukų priežiūrai. Teikite prioritetą tūbelėms ir flakonams, ant kurių parašyta: „Silpniems ir sausiems plaukams” . Tokią kosmetiką galima rasti vaistinėse ir specializuotose parduotuvėse. Atsisakykite temperatūrinių plaukų priežiūros priemonių (fenai, žnyplės, tiesintuvai) – jos dar labiau pažeis jau ir taip nuvargintus plaukus.

Plauku atgaivinimas po šviesinimo

3Pamaitinkite plaukus natūraliais aliejais (vynuogių sėklų, simodsijų, persikų). Šiek tiek pašildę vieną iš paminėtųjų aliejų, ištepkite, gerai įtrinant, galvos odą, kartu masažuojant. Po to užsimaukite polietileninę kepuraitę ir frotinį rankšluostį ant galvos ir palaikykite vieną – dvi valandas. Praėjus skirtam laikui, nuplaukite aliejų šiltu vandeniu ir šampūnu, skirtu pašviesintiems plaukams. Šią procedūrą atlikite kiekvieną kartą, prieš plaunant galvą.
4Nepamirškite vartoti vitaminus. Pasikonsultuokite su gydytoju – trichologu. Jis jums rekomenduos, kokius vitaminus ar vitamininius kompleksus įsigyti ir kaip vartoti. Puikų efektą suteikia cinkas, biotinas ir kalcis. Nenusiminkite, jei jūsų plaukai atrodys nesveiki ir blankūs. Dar šiek tiek pastangų, ir jie įgaus sveiką įvaizdį. Svarbu – netingėti, o skirti plaukams daugiau dėmesio ir priežiūros. Reguliariai patiesinkite plaukų galiukus karštomis žirklėmis (kirpykloje).


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments