Greitai išsikrauna baterija iPhone iOS 8: ką daryti?


0

Kasmet atsiranda naudotojų, kuriuos kamuoja problema, kodėl iPhone/iPad greitai išsikrauna baterija. iOS 8 netapo išimtimi. Kai kurie mano, kad” aštuntos” įdiegimas yra trumpo autonominio darbo laiko priežastis, palyginus kaip buvo su iOS7. Neigiamų atsiliepimų apie iOS 8 pakanka, tačiau neverta pamiršti ir pernykštės naudotojų reakcijos į iOS 7 išėjimą, kuri taip pat daugeliui buvo skersai gerklės. Žodžiu, visiems nukentėjusiems rekomenduojame paskaityti šį straipsnį, kurio tikslas yra nors kažkiek išspręsti problemą dėl greito akumuliatoriaus išsikrovimo.
Ne visada dėl greito akumuliatoriaus išsikrovimo kaltas būtent Apple. Šalutinio softo kūrėjai taip pat gali būti prie to prisidėję, išleisdami aplikacijas su charakteringu dideliu įkrovos” ėdimu” . Tik prisiminkite Facebook aplikacijas, kurios, kaip pasirodė, naudojo neribotai daug akumuliatoriaus įkrovos.

Ką daryti, kai išsikrauna baterija

Ką daryti, kai išsikrauna baterija

Ar jūs kada nors susimąstėte, kiek procentų baterijos naudoja skirtingos aplikacijos? Juk vienos aplikacijos įtakoja autonominio darbo laiką neutraliai, kitos staigiai ištuština akumuliatorių. Naujas skyrius Nustatymuose padės tai susekti.
Jei anksčiau iOS 7 jūs galėjote matyti informaciją apie tai, kiek laiko baterija buvo laukimo režime, kiek laiko praėjo nuo paskutinio įkrovimo, dabar galima kontroliuoti baterijos sąnaudas skirtingais” apsais” .
Skyriuje Nustatymai – Pagrindiniai – Statistika – Akumuliatoriaus naudojimas jums siūlomas pilnas akumuliatoriaus sąnaudų paveikslas per pastarąją parą ar savaitę. Rekomenduojame jums iškart įsijungti procentinį baterijos sąnaudų nustatymą iOS 8, kad gautumėte pilnesnį supratimą. Ši informacija gali jums padėti nustatyti aplikacijas su foniniu aktyvumu (pavyzdžiui, turinio siuntimuisi), kurios stipriai” ėda” įkrovą, arba tas, kuriomis jūs reguliariai naudojatės; aplikacijas, kurios naudoja daugiau akumuliatoriaus dėl blogo mobilaus ryšio signalo; aplikacijas, kurios naudoja AirPlay ir t. t.

iPhone baterijos problemas

iPhone baterijos problemas

Taip pat egzistuoja keli standartiniai būdai, kurie prailgina įrenginio autonominio darbo laiką. Čia reikia įskaityti Wi – fi ryšio, Bluetooth ir 4G LTE atjungimą, paralakso efekto atjungimą, foninio turinio siuntimąsi ir” apsų” atnaujinimą, geolokacijos, kuri smarkiai naudoja bateriją, ekrano ryškumo sumažinimą. Taip pat galima atsikratyti nelabai svarbių aplikacijų pranešimų, atjungti AirDrop, Handoff, laiko ir datos sinchronizaciją. Jei baterijos įkrova priartėjo prie minimalios ribos, rekomenduojame naudoti Aviarežimą, kuris padės ženkliai prailginti įrenginio darbo laiką.
Atkreipdami dėmesį į šiuos niuansus, jūs galėsite nustatyti akumuliatoriaus darbo laiką jūsų iPhone/iPad, o tai reiškia, kad įrenginys ilgiau pragyvens be laido.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments