Geriausios dovanos Šv. Valentino dienai


0

Dovanų idėjos Šv. Valentino dienai

Šv. Valentino dienos išvakarėse visame pasaulyje parduodama daugiau nei milijardas sveikinimo atvirukų ir tonos širdelės formos sausainių, meduolių ir saldainių. Tai ir suprantama, juk šios šventės, dar vadinamos visų įsimylėjėlių diena, simbolis yra būtent ji – širdis .
Šv. Valentino diena atėjo  pas mus 90- tais, tačiau mūsų piliečiai priėmė ją daug rimčiau, nei tie, kurie ją švenčia šimtmečiais. Jeigu Europoje ar Amerikoje tradicine dovana laikoma taip vadinamoji” Valentino” , kurią įsimylėjėliai dovanoja vienas kitam vasario 14-tą, tai mūsų šalies įsimylėjėlių laukia daug rimtesnės išlaidos, nes dovana būtent šios šventės proga  laikoma jausmų gilumo rodikliu.

Geriausios Dovanos Valentino proga

Kad nesusikompromituotumėte prieš širdžiai mielą žmogų, mes rekomenduojame jums dovanos pradėti ieškoti iš anksto.” Verslo – Stilius” , savo ruožtu, siūlo jums susipažinti su kai kuriais neįprastų dovanų įsimylėjėliams variantais.

Pliušinis meškiukas Geriausios dovanos Šv. Valentino dienai

Pliušinis meškiukas
Jeigu jūs nusprendėte padovanoti gėlių, tada tegul tai būna ne banali puokštė, o tikra meilės žinutė. Patikėkite savo jausmų įkūnijimą patyrusiems floristams, nusimanantiems šitame reikale. Beje, šiandien vargu ar nustebinsi panelę širdies formos puokšte, todėl mes rekomenduojame jums paieškoti” floristų – graverių” , sugebančių perduoti jūsų palinkėjimą ant švelnių rožių žiedlapių. Šiandien tai yra įmanoma. Pavyzdžiui, Amerikoje jau naudojama speciali technologija, leidžianti perteikti intymų meilės palinkėjimą paauksuotais rožių žiedlapiais. Būtent šio naujojo meno perduoti prisipažinimą” Aš tave myliu” dėka jūsų mylimosios miegamajame tai atsiskleis susipainiojus su prabangių gėlių aromatu. Kas gali būti maloniau?
Galbūt gera dovana būtų saldainių dėžutė, bet tik ypatinga. Pavyzdžiui, juvelyriniai papuošalai kartu su šokoladu iš Simons –Jewelers kolekcijos. Dovanų dėžutėje yra rinktiniai šokoladiniai saldainiai” Lake Forest Confections” , kurie gaminami rankomis pagal specialius receptus, perduodamus iš kartos į kartą. O aplink saldumynus iškloti karoliai, auskarai, apyrankė ir žiedas su geltonos ir mėlynos spalvos deimantais, smaragdais ir safyrais, sukurti Simons – Jewelers meistrų. Tokia dovana tikrai nepaliks abejingos jūsų širdies damos. Tiesa, tokio juvelyrinio šokoladinių saldainių rinkinio kaina padarys įspūdį bet kam – norintiems jį nupirkti reikės sumokėti daugiau nei 1,5 milijono JAV dolerių. Beje, tokį šokoladinį – deimantinį rinkinuką galite sukurti ir savo rankomis. Pakanka apsilankyti konditerijoje su privačiu užsakymu, pasirinkus tinkamą papuošalą, kuris greitai pavirs desertu su staigmena.
Merginoms, norinčioms pradžiuginti savo išrinktąjį, galima patarti nupirkti jam dovanų skutimosi priemonių. Bet tik ne tų, kurios parduodamos bet kokioje pirmo būtinumo daiktų parduotuvėje, neduok Dieve! Čia mes kalbame apie firmos” The Art Of Shaving” produkciją. Pasirinkite kelioninį rinkinį, kuris sujungia viską, ko reikia skutimosi procesą paversti tikruoju menu. Rankų darbo šepetys, pagamintas iš barsuko plaukų, sukurs tirštas šildančias putas ir suteiks odos atsipalaidavimą. Elegantiškas skustuvas užtikrina komfortą ir saugumą, o minkštinamasis aliejus, skutimosi balzamas ir drėkinamasis kremas kasdieninį vargą pavers prabangiu ritualu!
Tikram vyrui tikriausiai bus malonu gauti kaip dovaną specialaus stiklo konjako taurę su stovu gėrimo pašildymui iš Credan. Firma Credan, žinoma savo aukso gaminiais, siūlo į gėrimo paruošimo procesą pažiūrėti kaip į malonią ceremoniją ir paversti jo vartojimą tikru malonumu. Paruošimo ritualas nepakenčia skubos: taurė pripildoma brendžio ir šildoma iki pageidaujamos temperatūros. Procesas yra tikrai kerintis. Tokios dovanos privalumus sunku pervertinti. Iš vienos pusės, tai dekoratyvus daiktas, iš kitos – praktiškas, ką vertina dovanoje dauguma vyrų. Taurė su stovu dekoruoti Ispanijos meistrų rankomis. Juvelyriniu meistrų darbu sukurti puošnūs spiraliniai raštai iš 24-karatų aukso. Netgi stiklinis taurės korpusas persiūtas aukso siūlais.
Mūsų paskutinis patarimas tinka universaliai dovanai, kurią galima dovanoti tiek moteriai, tiek vyrui. Tai išskirtinis kabrioletas Mercedes – Benz SL 500, kurio vienas egzempliorius parduodamas Maskvos automobilių parodoje. Šios unikalios mašinos korpusas inkrustuotas beveik milijonu legendinių Swarovski kristalų. Be to, sėdynės ir vairas Mercedes-Benz SL 500 Crystal papildytos neįprastais baltos odos intarpais. Prabangi dovana, ar ne?


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments