Greitas telefono akumuliatoriaus įkrovimas


0
Kaip teisingai įkrauti telefoną
Baterijos krovimas
Kaip įkrauti smartfoną
Kaip greičiau įkrauti telefona
Patarimai naudojantis telefonu
Telefonų akumuliatorių pakrovimo būdai

Dabartiniai smartfonai, daugeliu atvejų, greitai išsikrauna dėl didelio, raiškaus ekrano naudojamos energijos. Po išsikrovimo, akumuliatorius gali užsikrauti, vidutiniškai, per 1,5 – 3 valandas, priklausomai nuo paties įrenginio. Ar galima kažkokiais būdais greičiau įkrauti smartfoną?
Netrypčiosime aplinkui – greitai įkrauti smartfoną iki 30 – 50 procentų įkrovos, galėsite tik tuomet, jei jūsų įrenginys turi greitojo krovimo funkciją. Tai ypatinga technologija, kurią palaiko kai kurie šiuolaikiniai procesoriai. Kame gi esmė?
Kiekvieno įrenginio akumuliatorius paskaičiuotas atatinkamam srovės ir įtampos kiekiui, kurie tiekiami įkraunant akumuliatorių. Esant greitojo įkrovimo funkcijai, įrenginys gali priimti didelį srovės ir įtampos kiekį, dėka ko, baterijos įkrovimo greitis, gerokai padidės. Tačiau čia yra ir tam tikrų trūkumų – greitas krovimas gali būti naudojamas tik pradiniame etape, kai akumuliatorius įsikrovęs iki 30 – 50 procentų. Toliau įtampa ir srovės stiprumas krenta, dėl ko likusieji 50 procentų, kraunami įprastuoju režimu. Taip sukonstruota ne šiaip sau, o tam, kad akumuliatorius neišeitų iš rikiuotės.Esant greito krovimo funkcijai, greitai įkrauti smartfono akumuliatorių iki 50 procentų, galima per pusvalandį. Kai kurie įrenginiai, iki 30 procentų, užsikrauna per 15 – 20 minučių. Sutikite – puikus rezultatas, ypač, jei tereikia kelis kartus paskambinti ar priimti skabutį.
Perspektyvoje, visi mobilieji įrenginiai įgaus greito krovimo funkciją, kuri, beje, spartaus aukštųjų technologijų vystymosi etape, leis greitai užkrauti smartfoną ne iki 50 procentų, o visus 100. O ką daryti tiems, kurių įrenginiai greito įkrovimo funkcijos neturi? Deja, ženkliai sutrumpinti krovimo laiką, nesigaus; nors pabandyti, vis tik, reiktų. Suteiksime kelis naudingus patarimus, kurie, tikimės, padės jums greičiau įkrauti savo smartfoną.

Kraukite smartfoną nuo tinklo

Kai kuriais atvejais vartotojai krauna savo įrenginius nuo išorinio kroviklio ar iš kompiuterio, o po to skundžiasi, kad smartfonas labai ilgai kraunasi. Tai nieko nuostabaus, nes, dėl smartfono technologijų savybių, maksimaliai greitai, jis pasikraus tik nuo tinklo, per jam skirtą kroviklį. Kraunant nuo išorinio kroviklio ar per USB jungtį nuo kompiuterio, smartfonai kraunasi iki kelių kartų lėčiau.

telefonas

Kaip pakrauti telefoną

Išeikite iš visų papildymų

Papildymai, kuriais jūs naudojatės, išlieka jūsų smartfono atmintyje. Būdami atmintyje, papildymai reikalauja energijos, tegul ir nedaug, bet jie sodina akumuliatorių. Išjunkite visus papildymus, prieš pradedant krauti smartfoną.

Įjunkite skrydžio režimą

Dar viena svarbi detalė. Akumuliatoriaus iškrovimui stipriai veikia ir komunikacijos, kurios naudojamos šiuo momentu. Norint jas apriboti, įjunkite lėktuvo režimą. Jis atjungia visas komunikacijas, taupydamas energiją. Tik atminkite, kad šiuo metu jums nieks neprisiskambins ir jūs niekam nepaskambinsite.

Ar verta išjungti smartfoną jį įkraunant?

Norint greičiau pakrauti smarfoną, išjungti jį verta, nes tada jis nenaudos jokios energijos aplamai. Šis veiksmas taip pat padės įkrauti smartfono bateriją šiek tiek greičiau.Suprantama, jei nelaukiate jokio skambučio ir nežadate niekam skambinti. Prie išjungto telefono, tai neįmanoma.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments