Idėjos kaip praleisti Valentino dieną


0

Milijonams pasaulio įsimylėjusiųjų, ši diena – laukiamiausia diena metuose. Kaip pažymėti šią dieną, kaip pateikti siurprizą savo antrąjai pusytei, kaip ją ar jį nustebinti? Šiame straipsnyje jūs rasite pavyzdinį Valentino dienos scenarijų, skirtą dviems, kuris padės jums kažką išsirinkti tokio, kad ši diena praeitų šiltai, švelniai, romantiškoje, intymioje aplinkoje.
Nors įsimylėjusieji dažnai kartoja mielus žodžius viens kitam, bet vasario 14 – ąją – tai proga išsireikšti emocingiau, šilčiau, su didesniu pasitenkinimu. Vien banali frazė «aš tave myliu», šią dieną skambėtų labai jau nevykusiai, sausai. Reikia kažko išskirtinio, labiau jaudinančio. Susiplanuokite visą dieną nuo pat ryto, minučių tikslumu. Na, o jeigu trūksta fantazijos – jūs papuolėte į reikalingą puslapį, kuriame galima kai ką sužinoti šia tema naujo.
Švento Valentino dieną, scenarijus tiesiog yra būtinas, o mūsų puslapyje jūs rasite kaip atskiras idėjas, taip ir bendrą planą, kuris padės maloniai nustebinti savo antrąją pusę. Paimkite užrašų knygelę, rašiklį ir pasižymėkite, kas svarbiausia.

Valentino diena

Valentino diena

Ir taip – Švento Valentino diena – ne už kalnų. Scenarijų geriausia suplanuoti nuo pat ryto. Jeigu jūs sutuoktiniai, atneškite mylimąjai ar mylimąjam rytinės kavos puodelį į lovą, su savo ranka užrašyta atvirute, apie prisipažinimą meilėje. O dar geriau, jeigu jūs parašysite laišką, kuriame išsakysite savo jausmus, pasidalinsite savo jausmais. Galima tiesiog parašyti, kaip jūs žavitės savo išrinktąja, jos neapsakomu grožiu, gerumu; kaip jinai būtina jums, kaip oras, vanduo, saulė. Tą laiškelį padėkite į vietą, kurioje jinai jį rastų, kai jūsų nebus šalia.
Tai leis jai ramiai, vienumoje, dar kartą pamąstyti, susikaupti, kaip vis dėl to ji jus myli. Na, o jei jūs gyvenate atskirai, tada palikite laiškelį po kilimėliu prie durų ar pašto dėžutėje. Šiuo atveju, SMS nelabai tinka, per daug banalu. Pasistenkite, kad Švento Valentino dienos scenarijus būtų pripildytas gėlių; juk gėlės taip daug reiškia merginoms. Ir geriausia – tai padaryti iš pačio ryto. Nebūtina pirkti krepšį rožių. Meilės apibūdinimui užtenka ir vienos rožės. Padarykite tai taip, kad rytas taptų nepamirštamu jūsų išrinktąjai.
Į scenarijų reiktų įtraukti pasivaikščiojimą tomis vietomis, kurios jums abiems yra brangios, kažką nepakartojamo primenančios. Pavyzdžiui, galima užsukti į kavinę, kurioje jūs pirmą kartą susipažinote, ar į parką, kur pirmą kartą pasibučiavote ir tai jums atrodė nuostabiausiomis minutėmis. Ir čia reiktų mylimąjai kažką padovanoti.
Visiškai nebūtina brangi dovana. Gali būti minkštas žaisliukas, gražiai įrėminta jūsų ar jūsų abiejų, nuotraukytė. Patikėkite, šią dieną didesnę reikšmę turi meilė ir švelnumas, o ne dovanos materialinė vertė. Ir pasistenkite šią dieną daugiau fotografuoti, kad atminimas liktų visam gyvenimui. Vakare, žinoma, turėtų vykti romantinė vakarienė. O ar bus intymus pratęsimas po vakarienės, ar ne, priklausys nuo to, kaip toli pažengę jūsų intymūs santykiai.
Galite užsisakyti numerį viešbutyje, išpuoškite kambarį širdelėmis, gėlėmis, žvakėmis. Pasirūpinkite, kad vakarienė būtų lengva, skani, bet ne soti. Vazoje, ant stalo, turi puikuotis širdelės formos, raudonos spalvos saldainiai. O kambario ertmę gali užpildyti oro balionėliai, pripildyti heliu. Prie kiekvieno jų galima pritvirtinti širdeles su užrašais «aš tave myliu», daugeliu kalbų. Štai tokioje aplinkoje labai tiktų, jei santykiai pribrendo, pasiūlyti savo ranką ir širdį. Belieka tik įsivaizduoti, kaip romantiškai skambėtų toks pasiūlymas, tokioje aplinkoje.
Jeigu jūs nespėjote ar negalėjote nupirkti žiedelio, tai visai ne bėda. Svarbiausia, kad jūs gavote jos sutikimą. Šiame stripsnyje mes pateikėme idealų Valentino dienos scenarijų. Laikytis jo, ar ne – jūsų pasirinkimas. Tačiau, pasistenkite, kad meilė ir tyrumas, visada lydėtų jus. O Valentino diena – tai tik dar stipriau užtvirtina jūsų jausmus merginai, kurią mylite. Mylėkite vienas kitą ir būkite laimingi.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments