Dovana mamai. Dovanų idėjos gimtadieniui


0

Mamos gimtadienis ir norisi savo mamoms ištarti ne tik nuostabiausius padėkos žodžius, bet ir įteikti dovanas, kurios joms patiktų.
14 dovanų sąrašą, kurias galima dovanoti Mamos gimtadienio proga, paruošė jums Dovanine.lt.

Puokštė gėlių

Gėlės, niekada nebus bereikalingos. Ir tai ne būtinai prabangi, didelė rožių puokštė. Užtenka surasti kuklią puokštę iš lauko ar močiučių darželiuose auginamų gėlių.

Puokštė gėlių

Puokštė gėlių

Gėlės – tai vienas iš neįtikimiausių ir labai estsetiškų dėmesio mamai, skirtų reiškinių, kurie, prtaktiškai, visada patinkamūsų mamoms.

Saldžiosios dovanos

Net jei jūsų mama prisilaiko figūros ir nenori turėti antsvorį, šiandien egzistuoja daugybė žemo kaloringumo desertų, kuriuos daugeliu atvejų, mėgsta gausus būrys moterų.
Šokoladiniai ar kiti saldūs gaminiai išsiskiria ne tik puikiais skoniais, bet ir prieinamomis kainomis; belieka tik kruopščiau paieškoti.

Atvirukai

Atvirukai Motinos gimtadieniui – tai visada malonu.Nieks neatkeitė tokias kuklias ir malonias dovanėles, kaip atvirutes. Internete daugybė pavyzdžių, kaip patiems pasigaminti gražias bei originales atvirutes.

Atvirukai

Atvirukai

Taip pat jų galima įsigyti daugelyje dovanų skyrelių bei kioskuose, kur šiais laikais jos gaminamos iš ekologiškų medžiagų ir skirtos maloniems siurprizams. Todėl, apart mielos dovanėlės, ant kurios bus parašyti patys svarbiausi žodžiai, jūs padarysite ir gerą darbą.

Papuošalai

Kokia gi mama nemėgsta gražių papuošalų? Tebūnie tai auskarai, žiedai ar pakabukai – tai puikus pasirinkimas, skirti savo mamai ypatingą dėmesį.
Pas kiekvieną savas skonis tokiems daiktams, tačiau yra daugybė papuošalų meistrų, kurie ne tik siūlo savo produkciją, bet ir gali pritaikyti pagal kiekvieno skonį, priimant užsakymą, paruošti eskizą ir, pasitarus su užsakovu, pagaminti reikiamą produktą.

Nuotraukų albumas

Surinkite ir padovanokite savo mamai nuostabiausias jūsų šeimos gyvenimo akimirkas ir skoningai sudėkite į nuotraukų albumą.

Nuotraukų albumas

Nuotraukų albumas

Visi juk žinome, kaip mūsų mamos sentimentalios. Joms visada svarbu justi savo vaikus šalia. Tačiau, dėl įvairiausių priežasčių, atstumai dažnai būna retai įveikiami, todėl tokia dovana labai dažnai mamoms sušildo širdis.
Mamos Diena – puiki proga įteikti mamai albumą su nuotraukomis, kuriose visi šilčiausi vaikų prisiminimai, kartu su Mamyte.

Knygos

Tikriausiai, jūs puikiausiai žinote savo mamos prioritetus. Ir žinote, kokius literatūrinius žanrus labiausiai gerbia jūsų mama. O jei jūsų mama knygų fanatė, jūs visada galite jai padovanoti knygą su jos pomėgiais: kulinarinės knygos, siuvinėjimo, mezgimo pavyzdžiai, kryžiažodžių rinkiniai, rebusai, istoriniai leidiniai ir tt.
Šiandien literatūrinių leidyklų gausu ir jos nuolat stebina savo skaitytojus neišpasakytais apipavidalinimais bei dizainais, poligrafinėmis įvairovėmis.

Kosmetika

Natūrali kosmetika Motinos gimtadienio proga, ne tik naudinga, bet ir reikalinga. Tai vienas iš punktų, kuris tikrai jūsų mamai reikalingas. Įsigykite ir padovanokite savo mamai naudingus ir natūralius specialistų natūralios kosmetikos gaminius. Tebūnie tai drėkinamasis lūpų kremas ar blizgesys, kuris tapęs populiaria naujove – tai niekada neužims daug vietos mamos rankinėje.

Kosmetika

Kosmetika

O jei abejojate ar tiks vienas ar kitas spalvinis tonas jūsų mamai, padovanokite sertifikatą apsipirkimui geroje kosmetikos parduotuvėje, kur mama galės išsirinkti pati reikiamą produkciją. Tai bus labai maloni dovanėlė mamai.

Technika

Rūpestingoms ir nuolat užimtoms mamoms, pastoviai trūksta laiko paieškoti sau ir šeimai kažkokį reikalingą daiktą. Tad ir padarykite tokią dovaną. Jei jūsų mama seniai svajojo apie plaukų lygintuvėlį ar ausines telefonui, ar kažką panašaus – padovanokite tai savo mamai.
Paklauskite jos, ko jai šiandien trūksta ir kam ji gaili skirti pinigų – imkite ir padovanokite, suteikdami jai neišpasakytą malonumą.

Indai

Indai

Indai

Atrodo, pernelyg banalus ir paprastas daiktas, tačiau, jei jūsų mama užkietėjusi gaspadinė – ši dovana, numeris pirmas, jūsų dovanų sąraše. O jei mamytė naudojasi susenusiu blenderiu ar patrintais puodais, laikas atnaujinti virtuvinį arsenalą.

Rūbai

Šopingas su mama, Mamos gimtadienis – tai visada smagu. Jūsų mama neturi skrybelaitės ar rankinės. Tuomet tai puiki proga padovanoti jai trūkstamus daiktus ar aksesuarus.

Rankų darbo gaminiai

Jei jūs ir jūsų mama labiau vertinate pigesnius, bet su meile ir savomis rankomis pagamintus daiktus, tada verta pamąstyti ir pagaminti siurprizą mamai savomis rankomis. Ir vėl gi – internete pilna įvairių rankdarbių idėjų, kurie dažnai atrodo gražiau, nei pirktinis brangus daiktas.

Rankų darbo gaminiai

Rankų darbo gaminiai

Tai gali būti namuose iškeptas tortas ar pyragas, naktinis šviestuvas, rėmelis nuotraukų koliažui ir daugelis kitų mielų daikčiukų.

Fotosesija

Nelaukta idėja dovanai. Bet, jei jūsų mama seniai fotografavosi su jumis, jau užaugusiais, kaip jai bus malonu įsiamžinti su savo atžalomis realiu laiku ir sutapatinti šią realybę su jūsų vaikystės bendrais prisiminimais.
Padarykite puikių nuotraukų seriją žydinčiuose laukuose, daržuose, soduose, prie paminklų, gimtųjų protėvių vietų… mama tikrai bus maloniai nustebinta.

Bilietas

Pradžiuginkite mamą ir save sveikinančia dovana.
Tokio tipo dovana skaitoma universalia. Jei jūsų mama seniai nebuvo SPA procedūrose ar kosmetiniuose kabinetuose, grožio salone, ar pagaliau nori patirti, kas iš tikrųjų tas 4D filmas – Motinos gimtadienio proga – tai ta pati proga, kuri bus tinkamiausia šiems renginiams. Jūsų mama pajus ne tik sveikatos pliūpsnį, bet ir patirs neišdildomų įspūdžių, savo dienos proga; už ką bus jums dėkinga ir ilgam prisimins buvimą kartu.

Poilsis

Šiltą sekmadienio dieną, kada Motinos gimtadienio šventę švęsti tarp keturių sienų nėra noro, pakvieskite savo mamą į gerą restoraną ar poilsiui į užmiestį ar toliau nuo savo kaimo namų, tikslu pakeisti įprastą aplinką.
Šiandien yra daugybė vietų, kur verta nuvykti, už atitinkamai ne didelius pinigus. Gražiai nusifotografuokite, skaniai pavalgykite ir tiesiog, kartu praleiskite laiką. Jūsų mama liks neišpasakytai laiminga.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments