Kaip išsinuomoti automobilį


0
Automobilių nuoma
Kiek kainuoja
Apie autonuomą
Pigi Nuoma
Mašinų nuoma
Patarimai

Nuomos paslaugos jau ne vienerius metus yra labai populiarios ir mūsų šalyje, ir užsienyje. Nedidelės nuomos kompanijos virto didžiulėmis tarptautinėmis įmonėmis, turinčiomis biurus daugelyje pasaulio šalių. Juose visi gali užsisakyti bet kurios klasės reikalingą automobilį kada tik panorėję. Norint išsinuomoti, būtina iš anksto sumokėti nustatytą mokestį. Paprastai, tai yra užstato mokestis, kuris yra grąžinamas vairuotojui, kai jis grąžina transporto priemonę. Jis tiesiogiai priklauso nuo automobilio klasės. Išsinuomoti transporto priemonę gali kiekvienas klientas, turintis vairuotojo pažymėjimą.
Norint išsinuomoti transporto priemonę, reikėtų pasirinkti tinkamą įmonę, turinčią gerą reputaciją ir atsiliepimus.
Būtina teisingai užpildyti sutartį, nes šis dokumentas yra pagrindinė priemonė, reguliuojanti nuomotojo ir vartotojo teises ir pareigas.

Naudingi patarimai norintiems išsinuomoti automobilį

Automobilio nuoma

Automobilio nuoma

Atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas, ypač aspektus, tiesiogiai susijusius su užstato suma.
Būtinai atkreipkite dėmesį į punktus, kuriuose nurodoma kompensacijos suma nenumatytų aplinkybių atveju. Reikėtų nepamiršti, kad visas automobilių nuomos kompanijos transportas yra apdraustas, bet ne visai atvejai gali būti laikomi draudiminiais. Sutartyje būtinai nurodykite savo kelionių maršrutus.
Be pagrindinės sutarties, nepamirškite paprašyti patikros akto, sudaryto automobilio nuomojimo metu.
Jame būtinai pažymima ne tik bendra išvaizda esant įbrėžimams, įlenkimams ar smulkiems kėbulo pažeidimams, bet taip pat ir automobilio salono defektai. Dėl jūsų neatidumo, grąžinant transporto priemonę nuomotojui, jis gali pareikalauti kompensuoti trūkumus ir žalą, kurie nebuvo nurodyti akte.
Nepamirškite, dalyvaujant kompanijos administracijai, patikrinti variklio darbą, stabdžių būklę, prietaisų skydelio indikatorių tvarkingumą ir visus pagrindinius parametrus.

Sportinio automobilio nuoma. Video

Video


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments