Kaip išsirinkti vandens motociklą


0

Kaip išsirinkti vandens motociklą
Ketinate pirkti vandens motociklą
Vandens motociklo pirkimas
Rinkis vandens motociklus
Vandens transportas
Koki motocikla pirkti
Tam, kad neatsirasti kvailio vietoje, prieš perkant hidrociklą, būtina išsiaiškinti eilę klausimų. Svarbiausia, pagrindinių taisyklių žinojimas.
1 Tai tas režimas, kuriame bus naudojamas hidrociklas. Ar jis taps lenktyniniu, ar bus naudojamas kaip pramoginis, kraštovaizdžio stebėjimui nuo jūros pusės, į egzotika kvepiantį krantą. Jei norite naudoti kaip pramoginį – kelioninį, tai reiktų rinktis dvivietį ar trivietį hidropciklą. Tokie dar vadinami „Sėdimaisiais” .
2 Antrasis klausimas – kaip dažnai bus naudojamas hidrociklas? Jeigu planuojate paplaukioti juo du – tris kartus į metus, tai, reikia manyti, jis bus laikomas ne angare prie vandens telkinio, o arčiau namų, garaže. Tokiu atveju reikia pasirūpinti dar ir jo pristatymo į vandens telkinį; ar tai bus automobilinė priekaba, ar specialusis automobilis… Ir, savaime aišku – visa tai įtraukti reikia į bendrą kainą.

Kaip pirkti vandens motociklą

Kaip išsirinkti vandens motociklą

Vandens motociklas

3 Trečiasis klausimas – kaip ir visos kitos smulkiosios vandens transporto priemonės, taip ir vandens baikai, turi būti įregistruoti įvairiose instancijose ir inspekcijose. Ir iš visų jų, reikia turėti atatinkamos formos pažymėjimus bei sertifikatus; kas, beje, kainuoja nemažus pinigėlius. O kur dar technikinės apžiūros?..
4 Ir paskutinis – nepamirškite saugos reikalavimų. Prie hidrociklo priklauso ir komplektas gelbėjimo priemonių, kurios taip pat kainuoja.
Apart to, kas išvardinta aukščiau, yra dar daug antraeilių išlaidų, kurias kiekvienas hidrociklo savininkas patirs individualiai; tai ir komplektacijos, ir saugos priemonių, ir transportavimo papildomos išlaidos.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments